Tři království: Vzkříšení draka (2008)

silové, úroveň histérie sa strieda s pointou vernosťvlasti...či čoho to..no dobre natočené bojové scény...s podivne zlátaným historickým a veeľmi "logickým" podtónom. to snáď ani netočil Lee?

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

pripomínalo to sex v meste...ale ten sa mi nepáčil..tak ako tento film. bolo to o balansovaní na topánkach alebo o čom?

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

po takých poločudných , inak zaujímavých úvodných častiach to ostalo aj naďalej úvodom.... taký americký pokus ..skoro akoby to natáčali v roku 1970, potom by to bolo na 70% dobré. takto nič moc.

Poldové (2010)

tak ja nechápem, ako sa dokáže niekto "stydět" za výkon herca, ktorého ani osobne nepozná, ale zato sa dá zastydět sa úbohý koment "a la pustite moje božstvo už niekto konečne k tomu, nech vidíte, burani, ako sa točí dobrý film!

Můj soused zabiják 2 (2004)

ups, a čo som pozerala magyar dabing, že som sa tak smiala? asi som videla dáku tajnú verziu, lebo bola slušným pokračovaním jednotky..čo sa o iných pokrač.filmoch často povedať nedá.

Můj soused zabiják (2000)

na filme nevadilo naprosto nič, bol skvele románovo prerozprávaný, ..brucovi to ako citlivke sedelo výborne.

Šestý smysl (1999)

ups a na čo sa to hrali v tomto filme? ...takto duchovia rozhodne nevyzerajú.

Kdo hulí, ten umí (2001)

môj potenciá prudko upadal, až som zaspala.dúfam, že nie dobu.

Ronin (1998)

takto má vyzerať dobrá krimi...po čase a vzhliadnutí neskutočných kravín , ktoré ponúkol za tie roky americký filmový priemysel, opravujem svoj omyl a zvyšujem latku na plný počet.

Wasabi (2001)

pre našu rodinu je to výborná akčná pohodovka s dobre mienenými nápadmi, aj keď dcéra je ťažšie prekúsnuteľná. ale o tom akčná komédia má byť. a navyše pravidelne si odvtedy dávame wasabi, naplácnutú na krekry.