Starý páky (2009)

dobre zahrané...ale lezie to na nervy, aké americky prázdne..skoro nuda, miestami dobré hlášky

Nekecej a pádluj! (2004)

a ktorá komédia má smysl??? výborné pobavenie,lebo to nebolo také americké...dobrodružstvo odrastených "mužov", ktorí chcú byť zas spolu a troška blbnúť ako v detstve na skautingu...alebo keď niekto z vás zdrhol večer z domu...asi poznáme všetci.Naviac výborná vtipná kamera zachytáva 3 odborníkov na plavbu loďou po divočine.. Túto výbornú komédiu si nenechajte ujsť.

Iron Man (2008)

kto má v sebe stále statočný podiel oných čias , keď sme boli vkuse napnutí ...paráda.

Velké dobrodružství (2005)

lahko pozeratelná fantazy s mierne Learyovskou prípletkou...taký balans medzi prehnane veršovanou básničkou a ázijským poňatim rozprávky.

Dej si pohov, kámoši (1993)

paráda...ako malé deti, ale aj s ich zmyslom pre zábavu a podpichovanie . je to tam. ojedinelý počin amíckej žánrovosti. treba vidieť.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

v tri déčku neskutočne dobrý relax. kto má možnosť , nech si to pozrie v 3d kvalite...veľmi odporúčam vidieť.

Ostrov (2006)

oveľa viac reality je v ňom ako v Nikita MIchalkovských filmoch ...kde sa Ruskí velikáni silia do poetiky ruskej duše širokej ako ruská step(ale je to blázinec.) ... ak navštívite ladožské jazero a jeho štátik VALAAM , a náhodou vás tam k nim niekto pozve....zažijete aspoň jedného "liečiteľa " na vlastnej koži.

Ronja, dcera loupežníka (1984)

no tak toto nás pobavilo na vianoce roku 2012...a bolo to vážne lepšie ako mrázik. Potomstvu vraj vôbec nevadil pomaly gradujúci dej, vraj také košaté rozprávky sú najlepšie. No je asi na škodu, že tvorcovia tých dnešných sa nikdy nepýtajú detí na ich názor.

Kung Fu Panda 2 (2011)

stále najlepší animák ...pobavenie a humor...všimnite si čo je za tým, "gurmán panda" , ale keď príde na vec... statočný bojovník, mne pripomína nejedného fotríka.