The Tickle King (2017)

Mne to prišlo na um až po konci tohto krátkeho dodania ku "tickled". D' Amato musel mať neskutočne mentálne problémy. Ako povedala jeho macocha na konci tickled , je dosť možné že mal rozdvojenu osobnosť.

Gosnell: The Trial of America's Biggest Serial Killer (2018)

Crowdfunded film podľa skutočných udalostí výprava o doktorovi Gosnellovi ktorý viac než 30+ rokov praktikoval nelegálne potraty na jeho klinike v Pennsylvanii. Na stránke Gosnellmovie.com su obrázky z jeho kliniky taktiež ako obrázky plodov.

Stará radost (2006) odpad!

DannybOy80 to vystihol perfektne s jeho komentom... Absolútne film o ničom.

Moolaadé (2004)

Ženy 1 Muži 0 Film o africko islamských tradíciách, tvrdohlavosťou mužov a odhodlaní žien.

Ada: Zombilerin dügünü (2010)

Velice jednoduchá adventúra na ostrove kde komparzisti zombie bežia a naháňajú partu temperamentných Turkov.

Pátrání (2018)

John Cho s jebakom na čele rieši prípad svojej dcérky na počítači celý film. Príjemný prípad bez zbytočných scén , rovno k pointe.

Ladislav Meliško Superstar (2013)

To zas bude vyzerať ťa večera. Pte tých intelektuálov ktorý hovoria že Meliško nebol kráľ Šumavy ale alkoholik z Prievidze a že tý čo sa spájajú s jeho menom sú obyčajný stredoslovenský zebraci by sa mali pozrieť do zrkadla a spýtať sa samých seba či by ich taká magharska kurva prašivá etela nepriviedla do toho istého miesta kde bol on :D milujem týchto vysokoškolákov na csfd :D

Uteč (2017)

Jordan Peele by mal zostať pri jeho skitoch na comedy Central s jeho partakom kde produkujú "vtipné" scénky pre maximálne teenagerske publikum. Ten kto je stotožnení s prácou "key and Peele " vie že sa tvorcovia veľmi sústredia na rasu a tento film nebol iný. Žiadny rozvoj postáv jednoducho plastnute dokopy s tvárami Černochov ktorý nám akože napovedajú že niečo nie je v poriadku. Väčšiu kokotinu ktorá je na csfd v červenom som ešte nevidel. Babička a deduško ktorý boli transplantovaný do tela poskokov bolo až smiešne.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Toto bolo srdcervúce... Nebudem predstierať že viem čo sa naozaj stalo ale naozaj milujem týchto právnikov a sudcov v komentároch na csfd a iných stránkach kde môžu ľudia vyjadriť ich názor ako fakt a hádať sa s tými ktorý nesúhlasia :D #freepalestine