Tísňová linka (2013)

Úžasně napínavý film ve kterém teda byli do očí bijící nesmysli ( Připomínající ty v Zmizení ) a totálně "zprasený" až Cčkový konec. 85%

Blood and Bone (2009)

Na radu Figuska se mi dotal do rukou tenhle "remake" Lvího srdce. S Michaelem Jai Whitem jsem viděl nedávno skvělou Favelu a tímhle filmem vysoko nasazenou laťku sice nepřelezl ale neshodil. Chvílema působí až moc béčkovitě a některý herci jsou dřeváci, ale v tomhle žánru už moc vymyslet nejde a jsem spokojený. Souboje jsou výborný a ten závěrečný je suverénní a MJW se tak tváří po celou dobu a jde mu to. 75%

Tikot hodin (2011)

Tu zápletku mohli vyřešit jinak, cestování časem jsem tam nečekal a spíš než ohromilo mě to otrávilo, jinak to na začátku vypadalo zajímavě.

Hangár 14 (2011)

Co se dá natočit v jednom skladišti. Je to taková parodie na akční film, pár stupidních hlášek ale kouknout se na to dá. Je to takovej typickej film co dnes točí třeba Seagal. Austin je slušnej MJW toho moc nepředvede a závěrečná bitka blbá, dva plešouni , oba černě oblečený, prostě zmatek.

Hra (1997)

Možná jsem nebyl v ideálním rozpoložení když jsem na to koukal, ale nějak mi to nesedlo. Bylo pro mě utrpení to dokoukat. Dost mi to připomínalo Total Recall. Asi to budu muset dát někdy znova a možná hodnocení změním ale teď dávám 40%

Dcera jako rukojmí (2010)

Průměrný akční film a rozhodně z těch lepších kde se objevil Steve Austin nebo i Gary Daniels. Příběhy kde se honěj a hledaj peníze většinou nemám rád a i tady je příběh naivní a příprava na trest jako vystřižená z Predátora. Jako celek to vcelku funguje a je to pohodový béčko, co víc od toho čekat? 60%

Návrat Falcona (2014)

Narazil jsem na tenhle film úplnou náhodou, žvanilo se o Barbarashovi někde na diskuzi a nějak jsem na to narazil. MJW nikdy nepatřil mezi mý oblíbence, ale měl jsem chuť na akční film a Ernie Barbarash natočil s Van Dammem výborný kousky. Od začátku jsem byl překvapenej, nemám prakticky co vytknout, možná tu úplně závěrečnou scénu bych oželel ale nijak mě neruší, bitky byli dobře natočený i když White působí trochu neohrabaně, ale vzhledem k jeho figuře se není čemu divit, není to Adkins kterýmu jeho "menší" svalstvo nepřekáží, přestřelky nebyli otravný a nudný. Příběh prostě akční klasika, přizabili mu sestru a on šel zjistit kdo, kdy, kde a proč, co víc si přát?? Nečekám od akčního béčka scénář od Jamese Camerona. I když z Whitea nebude Marlon Brando, snažil se a hrál dobře, nebyl jako Seagal kterýmu je všechno jedno. Na závěrečný finále jsem se těšil a nakonec jsem dostal víc než jsem chtěl, Michael si to dal se třema. Jak říkám fakt nemám co vytknout a dám s klidným srdcem 90% , protože plnou palbu si u mě zaslouží většinou pouze filmy který mi popustí bradu.

Pád Třetí říše (2004)

Poslední dny Hitlera pozvolně odvyprávěné, jen jsem se nemohl zbavit pocitu že tvůrci jakoby chtěli ukázat tu lepší stránku všech, jenže jak jinak to natočit, i když byl Hitler fanatik, určitě nebyl jen bláznivá stvůra 24h denně a nějakou tu lidskou stránku měl. Mám rozporuplné pocity. 65%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Viděl jsem první sérii, období prohibice a filmy o Mafii miluju, ale chyběla mi tu nějaká silnější zápletka, jasně řeší se kšefty, vraždy a tak dál ale nic co by jste s napětím čekali jak skončí. Taky málo využité reálné postavy a propletení s reálnými situacemi to je škoda a z Lucky Luciana udělali vyloženě burana a křupana. Druhá série byla asi lepší než první, postava Mannyho Horwitze dodala trochu grády. Spoiler : celou dobu mě sral Jimmy Darmody nevděčností a choval se jak rozmalenej malej harant, chtěl jsem aby ho zabili, ale když došlo na věc, za těch okolností už jsem to nechtěl a hle. Rozhodně napínavější a víc zvratů než v 1. Sérii. Jsem zvědavý co třetí

Valkýra (2008)

Poutavé drama o největším komplotu proti vyšinutému Hitlerovi, kterému pár škrábanců od bomby jen dodalo na síle a myslel že je nesmrtelný, kdo ví kolik lidských životů by se zachránilo kdyby to vyšlo. Důvody proč to nevyšlo jsou velký náhody ale bohužel tak to bylo. 75%