Americký sniper (2014)

80% během sledování jsem měl rozporuplné pocity ale konečný výsledek je vesměs výborný a dojemný konec se skutečnými záběry, čím vším prošel a zemře tak "hloupě" . Nečekejte akční film, je to válečné drama, syrové bez příkras. Jsem spokojený. Výborný a když říkám výborný, myslím výborný výkon Bradleyho Coopera, chvílema jsem musel přemýšlet jestli je to ten Cooper. Pro roli musel hodně nabrat a věřil jsem mu ji.

Divoká karta (2015)

Chvílema i docela zabavny. Ale vetsinu casu se resi karty a film je takovej prazvlastni. Tri bitky presne jak nekdo rekl. Jedna blba, druha dobra a treti jeste lepsi. Pribeh je nulovej. Dost slaby a zacatek vypadal nadejne. Film je jak poslepovanej ze tri ze ctyr scenaru. 40%

Přání smrti (1974)

Já nevím no, natočit to dneska naperete tomu všichni odpad, takže moje hodnocení je silně ovlivněné rokem vzniku, ale i v 70. letech se točili luxusní filmy Kmotr, Rocky..... Tady jde o to že chodí po ulicích a všude kde zrovna je se loupí a zkusí to na něj, ve vagonu metra si vyberou také zrovna jeho. Policajti jsou uplně vygumovaný. Nevím no, zas taková špička to není aby to mělo hodnocení jako 96 hodin. 60%

Slídil (2014)

Hodně zajímavej film, netypickej. Gyllenhaal jen potvrdil svou pozici u mě, na topku to není ale herec je skvělej. Jake tu jde přes mrtvoly pro slušný záběr.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Sakra já vůbec nechápu o co vám všem jde. Čekali jste scénář jako u Kmotra, Skryté identity, nebo co??? Je to akční nálož, určitě srovnatelná s dvojkou ne li lepší. Jednička se bere víc vážně a je to dobře, je drsnější, komornější a děsivá jak odhaluje Bryan co se to děje, to nečekejte. Druhej díl už je víc akční, ale přehnaný, stejně jako třetí. Kdo jde na akční film a čeká že nebude přehnaný je blázen. Ono v pokračování se toho moc navymejšlet taky nedá. Vemte si Ramba, tam jednička a další díly jsou taky v šíleným kontrastu, co se týče akčnch scén. Na jednu stranu chcete filmy jako z osmdesátek , ale akčního filmu se už točí tak málo a tohle vám pak vadí. Šel jsem na to připravený že střih bude zběsilý, ale nepřišlo mi to tak hrozný aby se na to nedalo koukat, Stathamovky jsou taky takhle sestříhaný. Neeson vypadá chvílema jako páprda, to mě trochu mrzelo, ne proto že přeci jen už má svůj věk, ale proto že si toho v některých zbytečných scénách nevšimli. Když vyleze z kanálu, je na něj záběr zezadu jak kluše ten je příšernej jak děda v důchodkách honící autobus. Jinak opět výborně ukázaná mazanost a znalosti Bryana. šel jsem tam s tím že můžu být zklamaný ale jsem spokojenej, i příběh a konečné rozuzlení bylo dobrý. Stuarta - manžela Lenor prostě nahradili jiným hercem to musíte skousnout. Mám rád hlášky a na scénu s Good Luck jsem se těšil ,ale je to uplně jinak než v traileru a je to tam jen tak plácnutý a Forrest tam vůbec neříká to LAPD, CIA ....... Až tě pustí , půjdu po tobě a najdu tě a ...oba víme co bude následovat :-) to bylo dobrý. 75% uplně v klidu

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Příběh mohl být klidně jednodušší a bylo by to možná lepší. Tučňáci na scéně tak byla sranda, ale čekal jsem těch komických situací víc. Bylo to spíš pro menší děti, víc než jsem čekal.

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

Je to taková blbost až je to směšný, u některých scén jsem se opravdu od srdce zasmál, Stiller jako pračlověk byl nejlepší. 60%

Zmizelá (2014)

Film je to zajímavý, leč až moc ujetý. Nejde to popsat aniž bych spoileroval. Ze začátku přemýšlíte kdo že je ten magor, od půlky to víte a zvrtne se to v šílenost. Čekal jsem to jiné, lepší 65%

Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Harry a Lloyd to opět rozbalili, můžu říct že takhle jsem se nenasmál leta, chtěl jsem původně dát o jednu hvězdu méně ale vzhledem k tomu že jsem jeden z mála zvrácených komu se líbilo i "Jak Harry potkal Lloyda" tak tohle si méně nezaslouží a je to i rozhodně lepší. Jsem člověk který má rád komedie, ale zase nejsem takový že chytám záchvaty smíchu i když ten vtip je dobrej. Tady zahrála roli asi i nostalgie ale některý gagy byli tak vymatlaný že se to nedalo a to jejich nachytávání po 20ti letech a s operací mě rozsekalo. Prostě jsem se pobavil a to byl účel i když námět je nejjednosušší co vás napadne, ty situace těch dvou dementů jsou zabíjející. Jestliže jednička je 100% tomuhle dávám 95%.

Železná srdce (2014)

Dobrý film, celkem drsný, lidem zákonitě muselo hrabat když se vraceli. Ale taková pecka na plný počet to není, možná kdybych to viděl v kině byl by zážitek násobený. Takhle hodně slušných 70%