Noční běžec (2015)

Postava Neesona měla obrovské výkyvy v charakteru a v tom kdo vlastně je, je to kašpar který když potřebuje pár babek dělá Santu u toho je nechutnej, pochčije se, nebo je to chladnokrevný zabiják bez emocí?? Měl jsem rozporuplné pocity po celou dobu sledování a když se všichni včetně Harrise báli že Jimmy už jde, nevěřil jsem že je to až takovej frajer aby to tam takhle vyklidil. Konec už je luxusní akční řežba. 70%

Equalizer (2014)

Denzel jako postarší prodavač v Hobby marketu který se kdysi živil bůhví čím, ale když jde o bezpráví ukáže zloduchům hned kdo nebo co je zač. Až moc situací které nemají s hlavní dějovou linkou nic společného a jsou tam jen aby vyplnili prostor (vyhoření bistra, loupež v marketu). Bitka na konci s velkým rusem byla moc nepřehledná, byla tma, oba byli plešatý a oba byli v černým, není vidět kdo je kdo. Ale jinak super film. 80%

Živí mrtví (2010) (seriál)

Dexter je u konce a pro Leftyho byla povinnost najít si další seriál protože díly na pokračování žeru, když to teda není Ulice s 5284 díly, nebo Venezuelská telenovela kde nevidíte 230 dílů a nic se tam nestalo. Já zombíky nemiluju a nebýt herní série Resident evil ani bych o ně nezavadil. Byl mi doporučený tenhle seriál a právě kvůli nějakým Zombie se mi do toho zrovna nechtělo a ejhle, první série je rozjezdovka a pak už je to nálož. Rick Grimes v podání Andrewa Lincolna protáhne svou postavu parádním vývojem, z uhlazeného slušného poldy se stane vůdce, masakrátor rozhodnutý pro přežití vlastní skupiny udělat cokoli. Ale nejradši mám Daryla Dixona, ten se s ničím nemaže. Právem patří do mých TOP 10 na čtvrté místo. 100% LUXUS .. Postava Negana je s Trinitym z Dextera ten největší zmrd jakýho jsem viděl

V podezření (1991)

Diky Vegetolovi za tip. Výborný thriller v chladném britském prostředí. Nečekané zvraty a konec šokující , i když jsem to tušil od poslední třetiny tak i tak vás to dostane.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Výborný film, já se pobavil, ze série FaF se stala akční nálož a moc o auta tam už nejde. Z "rodiny" Doma Torretta se stali moderní Postradatelní. Torretto se proměnil z pouličního sígra v Supermana kříženého s Vitem Corleonem který o světě ví úplně všechno. Přiznám se že Vin Diesel mi přišel asi nejméně přirozený a přišlo mi že hrozně přehrával a snažil se být v každé scéně až moc cool až to bylo spíš k smíchu. Nejvíc jsem se těšil na Stathama, kterej měl na můj vkus moc málo prostoru ale nebyl to film o něm tak to beru. The Rocka poslali na párek a vrátil se až na konci aby po Arnoldovsku s těžkým kulometem rozstřílel vrtulník. Ale oba když se objevili ukradli si scénu pro sebe. Úvodní scéna s Jasonem je skvělá a nebere se až tak vážně. A konec kde se rozloučili s Walkerem je hodně dojemný a povedený. 85%

A-Team: Poslední mise (2010)

Je vidět že film nestál pár doláčů, ale celou dobu jde o tisknutí peněz, námět mohl být lepší, ale zase lepší než plutonium a uran apod. na což už jsem alergickej.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Já jsem překvapený až nadšený, tohle jsem nečekal, chvílema jsem se přistihl že poposedávám. Někteří namítnou že to není taková akční řežba, ano není, nekosí se tam 200 mrtvol za minutu jako v Rambo IV např. Ale film má příběh, který se nějak rozvíjí, je přímočarý, nekomplikovaný. Přesto je akce dost i soubojů. A je rozprostřená do celé délky, akci střídá scéna kde se žvaní ale je to důležité pro děj, nějaké to zapletení do milostného trojúhelníku ale ne tak aby to bylo přeslazený a otravný. Ostatně i v milostných scénách ukáže Penn že je živočišný chlap a ne nějakej metrouš. Penn je v roli excelentní, běhal mi z něj mráz po zádech, vynikající herec!! Bitky dobře natočené i sestříhané. Je vidět že Morrel býval výborný kameraman, některé záběry jsou vymazlené, nejvíc jsem si toho všiml když byl rozhovor mezi Pennem a padouchem a kamera okolo nich kroužila v jednom záběru, dodalo to scéně grády. Film graduje a nenudí ani stopáž. 95%

Ti druzí (2001)

Pro mě překvapení, moc se mi do toho nechtělo, horory nemam rád. Ale tohle je místy tak mrazivě děsivé a ani tam nemusí pobíhat maník s motorovkou a řezat hlavy .

Kód smrti (2008)

No chvili to vypadalo i na ctyri, asi jsem se fakt zblaznil, ale pak prisli debilni bitky, kde mistr bojovych umeni SS vlastne vubec neni. Jen se tam fackuje a v kazdem zaberu je videt ze to neni on. Jen jeden a ten samej zaber dokola na jeho ksicht, ani se neobtezovali dat tam zaber jinej, ne furt ten jeden. Dabler byl i v zaberech kde jen sedi zezadu, nebo stoji. To uz neumi ani sedet?? To bych zase pro zmenu dal jen jednu. Bitky byli otravny a dlouhy nikam nevedouci placana. A kdyz tam byl zaber s Klaunem, nevedel jsem jestli to ma byt jako zert, nebo jestli to myslej vazne. Holy namet je podareny stacilo jen aby to vzal do rukou nekdo normalni.

Cesta za pomstou (2014)

Ja vam nevim, mozna ze jsem se zblaznil ale me tenhle film nejak sednul. Nevim jestli je to tim ze je to Seagalovka ve ktere Seagal vlastne ani moc neni, nebo cim?? Ne kecam, Seagal tu je, ale jako hlavni akter vsech akcnich scen a hlavne bitek je ten mladej vlasac, kteryho jsem nikdy v zivote nevidel a nevim kdo to je. Takze nejdrsnejsimu udrzbari na svete unesou najemnika ...... Ano Stevovi uz unesli nekolik dcer, babicek, dedecku a tatinku, zavrazdili vsechny manzelky od roku 88 az doposud....... Tak mu musej krast najemniky, ale to teda posrali, Stevo vezme 13ku klicek, kombinacky a hasak a jde si pro ne. Ale proste se mi to libilo a Seagal tu mel vic nasranou roli takze ten jeho vyraz bez mimiky se dal pochopit. Ale na co uz by se mel vykaslat, jsou ty radoby eroticky sceny. Tvari se u toho jak puk je oblecenej v kozenym kabatu zatim co jeho partnerka a padesat let mladsi uz je naha protze je venku 40'C ve stinu. Hele 60% at nezeru.... Mozna mam lobotomii :))