Hlídač (2009)

No kupodivu jsem se bavil, film má teda neskutečně debilní dialogy jako každej film se SS a Steve nemá vůbec žádnou hereckou mimiku. Ať se na plátně děje cokoli tváří se stejně se založenýma rukama na břiše. Ale není to přehnaný a ty bitky jsou adekvátní k Seagalovu "stavu"

Na život a na smrt (1981)

U spousty filmu vidim problem v tom ze tvurci nevi co s prostredni casti. Tady to plati taky. Zacatek nam predstavi postavy a co se bude dit. A uprostred jde jen o taboraky a popochazeni. Konec nabizi rozuzleni. Nic vic nic min. Bronsona mam rad, ale tolik pro me zajimaveho toho nenatocil

Okrsek 13 (2004)

Takovou rachu za tim nevidim. Akcni sceny jsou sice efektni, ale to je vsechno. Jinakje to takova slatanina a prvni pulhodina je jak poslepovana ze tri ruznejch filmu. Neni to nic k cemu bych se vracel ale zkouknout se to da v pohode a je to docela zabavny. 60%

Volání divočiny (1997) (TV film)

Příběh psa Bucka, jeden z nejznámějších románů Jacka Londona, patrně velmi věrný předloze. Aljaška má krásnou divokou přírodu a je to tu krásně vyobrazené. 80%

V oku tornáda (2014)

Perfektní záběry to ano, ale to má dnes kde co. Film neví kam se zaměřit, puboše uvězněné a topící se, lovce bouřek, nebo maturanty schované ve škole. Jedou přijde vítr, jedou přijde vítr, jedou přijde vítr. Nic víc nic míň 40%

Méďa (2012)

Tak tohle je úlet. Při některých hláškách jsem se zasmál jako dlouho ne. I u té rvačky :-D asi najdete málo ujetějších filmů. Vymyslet to musel nějakej hulič :-)

13 (2010)

Mzss1 to popsal přesně, chybí atmosféra i když film vás dokáže vtáhnout do děje ten pocit té zvrácené soutěže prostě chybí. Statham v roli netypické ale proč ne?? 60%

2 $ocky (2011) (seriál)

Je mraky lepších seriálů s horším hodnocením, takže tohle moc nechápu. Nic moc vtipných situací nedokoukal jsem ani první sérii.

Bílý tesák (1991)

Neznám knižní předlohu a chystám se si ji pořídit, ale líbil se mi i tento film tenkrát a líbil se mi i dnes když jsem si ho pustil , moc hezký příběh a pro mě úžasné lokace

Divočina (2014)

60% čekal jsem od toho námětu víc, manželka teda byla nadšená z psychologické stránky věci já čekal nějaký dobrodružství trochu ve stylu Divoké řeky ale hlavní hrdinka prostě jen jde. 2 x je tam náznak vyděšení z cizích lidí ale tím to končí. Příroda je krásná.