Žiješ jenom dvakrát (1967)

Rozhodl jsem se ze konecne dam vsechny legendarni Bondovky a tak davam minimalne dve tri tydne :-) u techhle starych mi bohuzel pripada ze pribeh na dvacet minut roztahaj do dvou hodin a spousta scen je nic nerikajicich, nikam nespejicich proste zbytecnych. Jinak na me z nich dycha zvlastni aura toho fenomenu a proto i kdyz me nijak neoslnujou proste se tesim az si pustim dalsi. Tady byl aspon namet o snaze rozpoutat treti svetovou takze to jisty pribeh melo. 50%

Thunderball (1965)

Kdyby jste se mě zeptali o čem film je, neřeknu to, protože nevím. střílelo se, krmili se žraloci, potápělo se a šlo o nějaký bomby nebo co. Jasně nejslabší Bondovka co jsem zatím viděl.

Goldfinger (1964)

Goldfinger zatím nejlepší Bondovka s Connerym. Příběhy jsou stupidní a filmy občas dost parodují, ale to je asi dost možná záměr tvůrců. a šedesátky jsou šedesátky.

Mezi náhrobními kameny (2014)

Neeson se do těchle rolí perfektně hodí, Scudder nebo Mills , skoro stejná postava akorát Scudder není taková mlátička. Film je víc thriller než akční, akce je tam pomálu, trochu se podobá filmu 8mm s Cagem. Po těchhle filmech volám potom aby se Liam objevil v Expendables!! A už se nemůžu dočkat filmu Tak3n

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

Vahal jsem tri nebo dve, ale sedesat procent necham na dve. Je to dost nudny, i kdyz beru ze je to 63. rok. Vlastne se tam porad zvani, pak prestrelka ...zvani... Vystrel do toho okna...... Zvani zvani zvani....bitka ve vlaku a konec. Neni to film podle myho gusta, uvidim co dalsi filmy s 007. Zatim u me vede Casino Royal.

Hannibal (2013) (seriál)

Podivný seriál, Lecter mi přijde jako na sílu nacpaná postava do mysteriózního krimi seriálu jen proto aby se ze jména známého kanibala vytěžily prachy. Kdyby tam nebyl nic by se nedělo, vraždy by stejně nějaké byli, možná míň ale byli. Ubyli by záběry na stolování nevědoucích gentlemanů, čehož to pojídají. Mads Mikelsen je výborný ale k čemu to. Ze začátku mě zajímalo jak se to bude vyvíjet, teď tři díly do konce série to dokoukám už jen proto že jsem začal.

Sex Tape (2014)

Film o ničem. Přišel jsem na něj kvůli Marshallovi :-) Nejlepší scény jsou když Segela honí pes tam jsem se i zasmál. jinak ptákovina na jedno shlédnutí až až.

Území mrazu (2013)

Sérioví vrazi, to je moje oblíbená zápletka a pokud je to podle skutečné události o to lépe. O Robertu Hansenovi jsem nikdy neslyšel a přišel jsem na něj díky tomuto filmu a po shlédnutí jsem si o jeho případu něco zjistil. Na tento film jsem zase přišel díky filmu Tísňová linka s Halle Berry, protože to bylo ve sloupku podobné :-) Cesty filmového páně jsou hold nevyzpytatelné. Je to velice dobře natočené a oba hlavní představitelé jsou vynikající. Každopádně např. Občan X a Zodiac jsou stejné téma a jsou poutavější. Možná je to tím že oba vrazi jsou proslavenější a svým způsobem buď drzejší (Zodiac a jeho dopisy policii) nebo ujetější (Čikatilo a jeho pojídání obětí) . I když Hansen byl slušnej psychouš. Slušných 70%

Prokletý ostrov (2010)

Rozhodně zajímavý film, dost na palici. Psychiatři a příbuzní terapeuti si jistě smlsnou. Di Caprio je výborný a Scorsese je znát 65%

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Absolutně nechápu co na tom všichni vidí, dokoukal jsem to asi na 8x protože bych se jinak unudil. Jasně efekty hezký, exteriéry hezký. Nic jinýho už to nenabídne. 20%