Konečná (2013)

Trošku takovej akční sranda mač s Arnoldem alias Terminátorem divokýho západu, šílencem Knoxvillem, tlustým mexikáncem Luisem, pár kočičkama, rychlejma autama a ne*rem co řídí Funky Boys Inside... :)) ;)

Hon (2012)

Na začátku nevinně vyhlížející film s na nervy brnkajícím příběhem, až do samotného konce. "Zasednul koncil čarodějnic a děj se vůle satanova, lehce zdrcující hon na člověka započal!"

Příběh kmotra (2013)

Shlédnul jsem snímek před malou chvílí a musím říct, že u některých scén jsem se nasmál a né málo. Docela mě zaráží, úsměvně, jak tu hodnotíte filmové zpracování, režii, scénář, ale hlavně zatím stojí nova, což už samo o sobě znamená nekvalitu, nebo lépe řečeno televizní "seriálofilm", dobří herci podtrhují své výkony, postavám dodali to co jsem od toho očekával, mafiozní jednání, s trochou perverze a humoru, ale kde nebo kam se ztratilo nějaké to hlubší drama? Myslím, že ke zbytku situací se není třeba vyjadřovat, lidi v davech, frontách postávající, lačně privatizovat svoje jmění.. atd. Dávám 4 hvězdy z 5, protože jsem se na snímek těšil, zaujal mě a mám rád herce, kteří ztvárnili role ve filmu..

Hitchcock (2012)

Nádhera! Skvělí herci! Hitchcockovský film, závěrečná znělka, možná jsem čekal víc, trochu mi přišlo, že postavu A.H. malinko rozšířili, tělesně, protože ve skutečnosti mi jeho tělesná schránka, nepřipadala tak robustní. Na druhou stranu, zamyslel jsem se nad tím, že je strašná škoda, že nezískal žádného oskara, protože jeho filmy, byly geniální. Miluji jeho filmy, dnešní horory, dají li se tak nazvat filmy této doby, ve mě nevyvolávají tolik emocí a strachu, jako právě zmíněné Psycho nebo Ptáci, atd.. Zkrátka a jednoduše jsem nadšený, film mohl být malinko realističtější, obsáhlý, než jen tato verze, ale tak už to prostě chodí, my diváci máme mnohdy rozdílnou a lepší představivost, než daní scénáristé a režiséři, bohužel jimi nejsme! Možná bohu dík! :-)) ;-)

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Největší pecka, dlouho jsem se tak nepobavil, úplně mě to rozsekalo smíchy. A nejvíc hláška Channing Tat-Yumm 8-))) insane comedy z prostředí celebrit, prostě boží! Jen asi nechci slyšet českej dabing, tím by totiž tahle ohromná komedie děsně ztratila na půvabu..

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Shlédnout Hobita doma není takový zážitek, jako vidět ho v kině, mám tyto příběhy rád a těším se na další pokračování, tento díl je opravdu povedený!

Zmizení (2013)

Filmový snímek Zmizení (Prisoners) je další z filmových trháků měsíce října! Tento zpočátku na pohled nenásilný příběh o zmizení dvou malých děvčátek a jejich následném pátrání po nich, je jako ze života, dech beroucí okamžiky střídají momenty napětí a "nepochopitelných" činů jednoho z otců unesených děvčat a vyšetřujícího policisty Jakea Gyllenhaalea, který se snaží, přijít na motivy únosu, vás upoutá a nepustí až do úplného konce. Který ovšem končí, dobře, ale zbytek si domyslete sami. Snímek určitě stojí za shlédnutí. A takový tu dlouho nebyl, alespoň dle mého názoru.

Gravitace (2013)

Rozhodně nebudu přehánět, když řeknu, že je to jednoznačně nejlepší 3D film dnešní doby, trochu bych ho přirovnal k Elysiu, ale jen co se týče menší absence děje. Gravitace, má efekty a vynikající soundtrack, nehledě na obsazení. Film vás upoutá a nepustí dokud neskončí, překvapení střídá překvapení a vy si jen říkáte, jak to dopadne. Kdybych dal jen 4*, tak jen za děj, ale takovéhle dílo, si jich zaslouží při nejmenším pět!

Pád Bílého domu (2013)

Aneb co se stane, když někdo napadne USA 5, film rozhodně lepšího podání, než Elysium, John McClane stajl hadr...

Elysium (2013)

Strašnej scénář.. co víc dodat... Dostali se na úroveň Prométhea.