Můj kamarád drak (2016)

Pěkně udělána pohádka s nádherným koncem. Pro děti jako stvořené. A co si z toho vezmeme my dospělí? To nechám na každém z Vás.

The Horde (2016)

To byla ale bída. Nepovedenej Wrong Turn a Rambo namíchaný v jedno. O tom, jaká je to strašná hovadina se ani nebudu rozepisovat, protože mi ještě krvácí oči a uši.

Zoo (2022) (seriál) odpad!

Z názvu by člověk čekal seriál ve kterém se snad něco dozví o zvířatech. Ale opak je pravdou. Bohužel se jedná o další natahovanou telenovelu o ničem. Dialogy jsou ukrutně trapné a jedinná zábava je sledovat tupý výraz nehereckého střeva jménem Michaela Pecháčková. Navíc zde chybí jakýkoli náhled scénáristů na to, co vůbec píší. Hromady linek jsou nedomyšleny, nedotaženy a nakonec opuštěny. Postavy se chovají jako naprosto dementní, nelogicky se chovající idioti, kteří by měli skončit na psychiatrii. Těch pár dobrých okamžiků mnohonásobně převáží ta kupa exkrementů, která z tohoto veledíla pošla.

Sirotek: První oběť (2022)

Musím uznat, že "pokračování" se povedlo. Zvrat mi poměrně dosti vyrazil dech. O horroru se od určité chvíle nedá ani moc mluvit, ale naštěstí není film zbytečně dlouhý. Fandit vrchnímu záporákovi mi pak přišlo trochu zvrácené...

Suspiria (2018)

Tohle byl velice zajímavý film. Extrémně náročný na rozpoznání toho, o čem je vlastně řeč. Filosofické myšlenky z něj tečou na všechny strany. Rozhodně není pro milovníky rychlé akce, protože je nad míru pomalý, ale s ničím se nepáře. Tvůrci měli koule na to, pustit se do pořádně sadistického počinu.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Doctor Strange nám sice trošku potemněl, ale taky nám trochu zevšedněl. Tam, kde je první díl objevný, zábavný a skvělý, je druhý díl, nudný, nudný a nudný. Prostě jen další Marvelovka, které už nejde o nic jiného, než o tahání peněz z dětí.

Ghosts of the Ozarks (2021)

Na toto téma byly natočeny již o moc lepší filmy. Atmosféra je ze začátku dobrá, ale postupně rychle upadne, když člověk pochopí o co jde. Pak se kouzlo celého filmu rozplyne. Herecké výkony jsou nepřesvědčivé a kolikrát je film postavený na hlavu. Myšlenka je však výborná. Jak daleko je člověkem schopen zajít v touze po penězích a moci.

Vesnice (2004)

Když jsem tento film viděl poprvé před léty, úplně mě uchvátil. Dnes, po letech ještě více doceňuji jeho smysl.

Divoženka (2021)

Pomalé, rozvážné, ale rozhodně ne nudící. Za kulisou horroru je schován ještě větší horror o tom, co dokáží rodiče udělat ze svých dětí svojí ignorancí a snahou "ochránit" je.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Tak už nám korektnost vstoupila i do Texaského masakru. Spíš než na film se myslelo na správnou kompozici "komparzu" dvěma nesympatickým herečkám. Držel jsem celý film palce Leatherface, aby je už konečně dostal a toto utrpení skončilo.