Sissy (2022)

Moc pěkně udělaný film o následcích šikany s moc hezkou hlavní hrdinkou. To, jak je postupně servírováno propadání se do šílenství způsobeného dávnými křivdami je naprosto skvělé.

IO (2019)

Poselství o tom, jak zničíme Zemi a o tom, jestli se dá přizpůsobit tomu průšvihu do kterého se řítíme, ikdyž se jej snažíme zlehčovat, co to dá. Myšlenka je kvalitnější, než zpracování a logika toho, co vidíme.

T.I.M. (2023)

Velmi působivě zpracovaná vize umělé inteligence. Bohužel to není nic nového. Na druhou stranu je potřeba říct, že chlapec robota zahrál moc pěkně.

Nikdo tě nezachrání (2023)

Konečně film, kde ufouni mají velké hlavy a oči, unáší pomocí světla a nechávají po sobě vzory v trávě. Zajímal by mě názor jiných na závěr, protože mně přišlo, že šlo o další psychosondu a ufouni byli jen její alegorií.

Hellraiser (1987)

Na to jak je film starý, je opravdu solidní. Vizáž Cenobitů je nadmíru působivá. Škoda, že nebyl použit pracovní název, protože je trefnější.

The Walking Dead: Dead City (2023) (seriál)

Dojení mrtvé krávy. Z Maggie udělali naprosto dementní krávu a nebýt Negana, tak bych snad i brečel. Bez zbytku party to fakt nefunguje a stojí za pořádný vyliž mi. Je to jen o kousíček lepší než Daryl.

Upíři (1998)

V mnoha ohledech by se tento film dal považovat za film Tarantina. Hlavní hrdinové jsou drsní a záporáci hustí. Konec je sice trošku zmatený a nepochopitelný, ale i tak se dalo na film koukat.

V temnotách (2022)

Vzhledem k tomu, že film byl natočen o jisté události, tak absolutně nedává smysl. I přesto, že je velmi dobře natočený, tak nechápu, proč tam furt něco kvílí, jak se ti lidé neustále ztrácejí, když z rozuzlení zjistíme, že k tomu nebyl absolutně žádný důvod.

Les sebevrahů (2016)

Ty halušky byly sice fajn, ale na bryndzu už nezbylo a film tak vůbec nechutnal. Jediné na co se tak dalo dívat byla Natalie Dorner.