Život Briana (1979)

Asi nejlepší MP film. Vydařená taškařice plná neskutečných hlášek, gagů a satiry.

Žvahlav (1977)

Zbytečně dlouhé a jeden se začne časem nudot, protože film dává/nedává smysl. Humor je sice svérázný, ale občas už je to prostě příliš.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Solidní film se solidní atmosférou paranoii. Solidní film s očekávaným, neočekávaným závěrem. Jen při výběru jména asi autorům došla fantazie.

Kvílení (2016)

Po hodině a půl jsem si říkal, že už tam snad není ani co řešit. Jenže opak byl pravdou. Tolik zvratů bych v jednom filmu nečekal a závěr byl prostě skvělej.

Osm hrozných (2015)

Nebýt dlouhého rozjezdu a, podle mě, zbytečné výplně, tak jsme někde na 6-ti hvězdách. Tentokrát to s dialogy přehnali a filmu tím v mých očích jen uškodili.

Zhasni a zemřeš (2016)

Film nepřináší nic nového a objevného. Je to klasická lekačka s naštvaným "duchem", který se přicucl na někoho jiného. Naštěstí je film dosti krátký, což mu vyneslo třetí hvězdu za inteligenci produkčních.

The Nurse (2017)

Krátké, svižné, žádné mazání se s tím. Dalo by se z toho dostat i víc.

Interstellar (2014)

Sci-fi postavené na vědeckých teoriích podaných impozantním způsobem a nepříliš ovlivňované produkcí byl vynikající tah. Herecké výkony jsou více než vynikající a tento film si bezesporu zaslouží plné ohodnocení.

Supernova (2000)

Tak tohle bylo dost slabé. Tomuhle filmu chybí prakticky všechno a zachraňuje to jen to, že se jedná o sci-fi a já sci-fi rád.