Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Za zprzění knihy by měli viset. Zbytečně roztahaný a bez náboje. Jedinný co se povedlo byly exteriéry. Z "bitvy" byl prostřih na pár slabších potyček a zas nic. Ještě štěstí, že nedošlo na mezidruhové křížení. To by asi Mr. Tolkien ožil. Už teď se v hrobě točí jak na grilu. Těm co se to líbilo závidím :( Nebýt flašky vína, tak se na to ani nedodívám

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Žádný výjimečný kinematografický počin. Ale film krásně odsýpá a člověk se u něj nenudí. Tím, že je i příjemně vtipný člověk překousne klasická klišé. Pokud se budete chtít nimrat v blbostech a ne v tom, jestli jste se u filmu pobavili, tak se na to nedívejte ;)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Dlouho jsme se ženou špekulovali, kolik že těch hvězdiček vlastně dát. Na film jsme se strašně dlouho těšili a proto pro nás byl trochu zklamáním. Nebýt Angeliny, super efektů a netradičního zpracování, tak by to skončilo v odpadu nebo na 1*. Tohle jsou největší klady. Angelině tahle role perfektně sedla a bylo vidět, že si ji opravdu užila. V době efektů by fantasy film bez efektů těžce pohořel. A způsob zpracování byl velmi podařený. Šípková Růženka je moc krásná a tato varianta brousící do temnějších končin je skvělá volba. Nejvíce mě zaráží název filmu. Maleficent (zlovolný, škodlivý) a jeho překlad do češtiny. Černou magii tam použije jen jednou a tím to hasne. Film je strašně ucouraný. Milovníci akce v půlce usnou. Vzhledem k názvu by člověk čekal něco opravdu temného. To se do jisté míry povedlo, ale kdyby byl konec temnější, bylo by to naprosto dokonalý. Rozhodně to stojí za shlédnutí, ale zas taková dokonalost to bohužel nebyla.

Duch podzemí (2005)

bod za prsatou couru...jinak tragédie.výkony herců mizerný,kulisy jak od Asyla :-) prostě hrůza

Vítejte v džungli (2013)

Úplná sračka to nebyla. Mělo to i světlé momenty... Ale bylo jich proklatě málo :(

Na hraně zítřka (2014)

Po dlouhé době film, který má myšlenku, vtip a hlavně je velmi kvalitně zpracovaný. Výkony herců uchvátí a... Běžte na to do kina

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

Děsivé. Až moc. Nebýt toho, jak Freddy blbnul s hluchoněm, byl by to odpad jak vyšitý. Tohle jsou následky dojení již dávno podojeného. Jde to na krev a bolí to. Moc to bolí.

Přežijí jen milenci (2013)

Spoustě lidí tenhle film přijde naprosto bez náboje a nudný. Tak na něj nechoďte. JE to tak. Šílenou akci zde opravdu nečekejte. Ti kteří hledají filmový zážitek, který je svou atmosférou pohltí, si přijdou na své. Film je svojí rozvahou a "pomalostí" perfektním vykreslením nudy věčnosti. Ale víc nebudu prozrazovat. Přišli byste o skvělý filmový zážitek!

Bláznivá komedie (1990)

Dívával jsem se na to jako malý každou chvílu a řval u toho smíchy. Teď po dvaceti letech mi to přijde vtipné pořád stejně :) ty vtipy jsou fakt nesmrtelný

Grimm (2011) (seriál)

Nápadně mi to připomíná knihu Pryč z jejich myslí. Taky mi to připomíná od Chadbourna sérii Věk rozvratu, trochu Dhampira. Je to taková slátanina všeho. Postavy jsou takové všelijaké a ne příliš výrazné. Ale námět seriálu je pěkný a jako fanda sci-fi/fantasy budu čekat, co z něj pojde. 5.3.2014 ****