Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Šupa. Film o hovně, ale efekty naprosto dokonalý. Vidět tohle v televizi, tak to skončí jednou hvězdou. Tenhle film nemá absolutně žádný smysl vidět v telefonu nebo na nějaké malé telce. Celý je postavený na efektech a zvuku a tak je třeba se na něj dívat na odpovídajícím zařízení.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Jednička byla naprosto boží. Dvojka se veze na její vlně a nepokrytě bere nápady z Avatara, Pacific Rim a kdo ví čeho ještě. Nic to ale nemění na tom, že jde o skvělou zábavu.

Neutečeš (2014) odpad!

Dobře. O čem to bylo? Nebylo zde vysvětleno vůbec nic o tom, co a proč se to děje. Fajn, berme jako fakt, že se musíme smířit s tím, že nic nevíme. Tím pádem, by film měl mít aspoň trochu spád a my se u něj nenudili k smrti nebo byl alespoň něčím objevný a výrazný. A zde to bohužel celé selhává. Tenhle film nabízí pouze 100 minut nudy. To hraní s kamerou je sice super, ale k čemu je to dobré, když mám sto chutí film vypnout, protože se v něm nic neděje? Víc bych se pobavil, kdybych si natíral hemeroidy.

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

Ze všech tří dílů ten nejslabší. První měl nápad, druhý humor a třetí má problém, co ještě vymyslet. Rvačka zombie bábovek byla sice vtipná, ale nic moc. Holou kůži jsme též neviděli a vtip tu nebyl žádný. Jedna z milosti...

Cabin Fever 2 (2009)

Lepší jak pvní díl. Tady už si z toho dělají normálně srandu a podle toho to i vypadá. Míra nechutností se zvýšila úměrně vtipnosti a odpadli nesympatičtí herci. Pro mě vtipně podaný morbidní "horror". V mnohém podobné Feast.

Legenda o drakovi (2015)

Pěkně udělaná pohádka. Krásné ruské kostýmy, nádherně zpracovaný drak, fajn efekty a zábavný zvířecí společník (byť má jen jeden štěk, ale zato pořádný). Naštěstí zde nehodnotíme dabing, protože ten byl naprosto otřesný a doporučuji původní znění s titulky!

Cabin Fever: Family Friendly Version (2004)

Dobrý vtip od pana režiséra. Navíc dobrý způsob ja si udělat srandu ze svého filmu! Rodinná verze v určitých směrech dosti nechutného filmu podle toho i vypadá. Úvodní slovo zabere cca 30 sekund a během dalších 30-ti sekund je podán obsah filmu, který není nijak závadný. Za mě všechny 4 palce hore!

Cabin Fever (2002)

Nebýt absolutně nesympatických zástupců mužských hlavních rolí, podprůměrných hereckých výkonů a mizerného scénáře plného nelogičností a hloupostí, mohl tohle být docela fajn horror. Scény, ve kterých se něco děje ale mají fakt šťávu. Jednu hvězdu navrch vynesl pěkný párek dvojek, které se ukázaly víc než jednou.

V/H/S (2012)

Tož povídky byly v pohodě. Jen ta omáčka okolo nedávala absolutně smysl.

Lesní duch (2013)

Nápad tohoto filmu není nijak objevný (chata v lese, parta mladých, důvod k jejich vyvraždění). Nebýt kupy nelogičností a dementního chování postav, tak to mohl být super horror. Jeden z důvodů, který vytrhává tento horror z průměru je násilí, kterého je tu požehnaně. Tvůrci si nebrali servítky a vzniklo dílo, kde krev teče proudem, způsoby zabíjení, mrzačení a mučení jsou velice vynalézavé a člověk se jen podivuje, kde se tolka fantazie jak někoho vraždit bere. Naštěstí jsou scénáristé a režisér zaměstnáni natáčením filmů a své zvrhlé nápady si vybijí v nich.