• Thriller

Pomatené srdce (1997)

Ale ano. Parkrát jsem se zasmál, ale nic špičkového nečekejte.

eXistenZ (1999)

Tak teď nevím. Jsem v realitě, nebo ještě stále ne a koukám na Cronenebregův film?! Ze začátku mi ty organický věcičky přišly takovy béčkový, ale potom jsem pochopil, že by to tak klidně mohlo vypadat... Jak bychom se asi tvářili na Superba v době embéček?

Mys hrůzy (1991)

Dobrý film, ve kterém začnete fandit (alespoň na chvíli) tomu špatnému :) Ve jménu zla se dají dělat dobré věci a naopak :-o

Přežili jsme Ardeny (2003)

Z pěti lidí musí přežít jeden, aby doručil na velitelství důležité informace, které mohou zachránit tisíce životů. Ale půjde to těžce, jsou totiž v hloubi německého týlu, se 4mi nábojemi a ve spojeneckých uniformách :((( Moc pěkný film, kde každý život má hodnotu a zklamaný bude jen ten kdo místo reality očekává akčňák.

24 hodin (2001) (seriál)

1. série za 5* Přestože opravdu nemůžu uvěřit, že Jackovi trvá cesta z domu do práce 1,5 minuty autem :) 2. série pořád ještě za 5* Hlavní příběh je pořád silný jako při zachraňování prezidenta, ale paralelní příběh dcery je bohužel stupidní. Panebože šlo určitě vymyslet něco více pravděpodobného, ne?! 3. série už jen za 4* Trochu více nelogičností a propad tempa ve střední části. Pořád jde o velmi kvalitní kousek. Teď nečtěte kdo jste ještě neviděli: (((Chase mohl mít ruku, kdyby místo sekery použili kus igelitu...))) 4. série za 3.5* :-) Zpočátku to bylo dost slabé. Až do poloviny bych dal jen 3*. Ale v druhé polovině už měl seriál zase to správné tempo. Závěr byl výborný, i když průhledný. Ovšem ty rádoby vědecké kecy specialistů jim prostě musíte odpouštět více, než by bylo únosné.

Patriot (2000)

Ale američanům se asi ten patos líbí, když na to chodí. Mě se navíc ještě nelíbili do očí bijící chybějící efekty. Například hořící kostel, nebo výbuchy děl přesně mezi armády...

Hellboy (2004)

Klady: osoba Hellboye jeho lidství a jeho hlášky Zápory: komix byl tajemnější, Hellboy drsnější a méně ovladatelný, nacisti jsou k smíchu, zápletka pro děti. No zkrátka na Blade to nemá!!!

Podfu(c)k (2000)

Prostě musíte vidět nejlepšího cikána na světě: Brada Pitta!!!

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Nesnáším westerny a tak si zkuste představit jaká to musí být pecka, když jsem dal takové hodnocení :)