Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

podľa mňa je tento film úplne najlepší vo svojom žánri nemá konkurenciu a nikdy asi mať ani nebude. Je to proste klasika. Skvelý arnold a jeho najlepší film 10/10

Karate Kid (2010)

no čo povedať jackie chan sa snaží tento film udržať, ale jaden smith to celé kazí už len tým svojím výzorom. za jackieho dám jednu hviezdu ale ináč to je čistá blbost 1/10

Den, kdy se zastavila Země (2008)

film spracovaný celkom dobre. Dal by som aj päť hviezd ale jaden smith my v žiadnom filme nesedí. Pre mna strašné nesympatický chlapec. 7/10

Nevědomí (2013)

film je zpracovaný dobre ale príbeh by napísala lepšie i opica. je to na pohlade ludí na tento film. Ja dávam len 1/10

Dům na konci ulice (2012)

ja si myslím že to bol celkom vydarený film, aj ked sa to trochu dlho naťahovalo tak ten koniec je nečakaný a dobre zpracovaný. myslím, že je málo trilerov z kanady na ktoré by som sa dokázal dívať až do konca. herci 7/10, prostredie 7/10, celkový dojem z filmu 7/10 slabšie štyri hviezdy.

Útok dvojhlavého žraloka (2012) odpad!

pre boha to čo bolo. Lepšie by to zahral aj retardovaný nedonosený šimpanz ktorý nevidí na jedno oko.A toho žraloka museli robiť dáky umelci. Dal by som hviezdu len za to obsadenie ale bohužial to neni možné strata času normálne ma z toho rozbolela hlava 0/10

Dredd (2012)

škoda tohto filmu čakal som viac oveľa viac, je to nudná sračka na ktorú sa vydržíte pozerať 10 minút. Jedna hviezda len z ľútosti1/10

Vlastní zbraň podmínkou (2012)

tak toto bola totálne kolosálna hovadina. nikdy viac by som sa na to nepozrel nemám slov 1/10

Hrdina ulice (2010)

čakal som viac od tohto filmu ale nedočkal som sa 6/10