Rocky V (1990)

tento diel je najhorší z celej rockyho éry 2/10

Agresivní virus (2014) (seriál)

podľa mňa to je čisto priemerný seriál. Po tom ako som videl pilot si myslým že to bude už len horšie a horšie. Velmi slabé to bolo 4/10

House of Dust (2013)

To bola totálna nuda, len som čakal, že calvo už konečne ukáže nejaký dobrý horor, lenže zase len sklamanie 2/10

X-Men: Budoucí minulost (2014)

tak film je ozaj super konečne niečo na čo sa dá pozerať spolu z filmom na hrane zajtrajška zatial naj filmy tohto roka 10/10

Na hraně zítřka (2014)

konečne nejaký film, na ktorý sa dá pozerať a má aj nejaký ten príbeh. Fakt dobrý scenár 10/10

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Tenot seriál má velmi pomalý rozbeh rvých 10 častí je viacmenej velká slabota, potom sa to rozbehne 7/10

Amazing Spider-Man 2 (2014)

čo sa týka grafickej stránky tak je to super, lenže príbeh to nemá žiadny je to totálna nuda. 1hviezdička za tú spomínanú grafiku ale ináč je to totálny odpad. Celý film sa mi zatvárali oči a keby sa ma teraz pol hodinu po pozretí filmu niekto opýtal že o čom to bolo, tak by som mu to povedať už nevedel. 1/10

Pán času - The Day of the Doctor (2013) (epizoda)

bolo to uplne skvele. Steven mofat konečne napísal doctora ktorý je pozeratelný. Jon hurt tam skvele zapadol, navrat tennanta a skvelý matt smith, či billie piper. Odporúčam pozriet 10/10

Skinwalker Ranch (2013)

podla mna sa to pozerať určite dá. Efekty sú celkom fajn 9/10

Zlo (2012)

Tak to uz hej. Chlapi si už asi dávno nezanadávali. Začiatok je obyčajná sračka, asi tak prvá pol hodina. Nuž a potom sa to rozbehne. Šéf hipíckeho klanu namotaný na boha. Svoju ženu zavrel do pivnice. Všade má svatenu vodu vo flašiach od minerálky a má flintu čo zohnal zo záložne za rohom. Typické slovenské herecké výkony aj tak to neovplyvní moje hodnotenie slovačina skutočná vydláčina ja som sa zasmial s chutou a občas ma aj miklo. Dal by som tri hviezdy ale za hungarica hipís klanu dávam plus 1 hviezda 7/10