Warrior (2011)

Najlepší film tohto roku bezpochybnosti, len mal vyhrať ten druhý, to je asi tak všetko. 10/10

Smrt ve tmě (2016)

Veľa vecí v tomto filme nieje reálne vykonateľných, ale na druhej strane sa na tých nepochopiteľných veciach dá aspoň zasmiať. Videl som oveľa viac lepších filmov tento rok, takže je to taký priemer 5/10.

Krotitelé duchů (2016)

Na začiatok treba povedať, že tento film nemal nikdy vzniknúť so ženami v hlavných úlohách. Absolútne sa na to nehodia a nemali v tom hrať. Tento film mal byť pokračovanie a nie remake, ktorý je fakt o ničom. Videl som predĺženú verziu a keby tam nebol hemsvorth, tak by ten film bol úplný odpad. 2/10.

Titanic II (2010) odpad!

sračka, nič iné sa na to povedať nedá 0/10

Pád Země (2015) (TV film)

Na tento film sa netreba pozerať ako na scifi, alebo akčný film. Je to proste akoby paródia na digitálne efekty, herecké výkony a nelogickosť scenára, proste sa zasmejete. 5/10

Pohádka pohádek (2015) odpad!

najväčšia blbosť, akú som kedy videl. 0/10.

Stranger Things (2016) (seriál)

Je to čistokrvné retro. Ak v tom niekto bude hladať niečo iné, tak to nenájde. Príbeh je celkom osemdesiatkový a aj tak si myslým, že z toho najviac vyniká tá hudba, ktorá tomu dáva riadny šmrnc 9/10

To (1990) (TV film)

To je snímok z devedesiatich rokov a navyše televízny film. Tým pádom sa to nedá hodnotiť nejak ináč ako televíznu produkciu a na telku v tých rokoch to bolo celkom fajn 7/10