Thor: Ragnarok (2017)

Jednoznačne najlepší diel thora a možno i celého marvel sveta. 10/10

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

Táto zlátanina nemá s Jeppers creppers nič spoločné. Efekty 0 bodov. Výkon hercov 0 bodov. Scenár 0 bodov. Je to naozaj pekná pič..... . 0/10 Obrovské sklamanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ray Donovan - Série 1 (2013) (série)

Je to celkom v pohode seriál, aj keď sú tam niektoré úplne zbytočné veci ako jeho žena a deti. To je úplne zbytočné sledovať. Jeho žena je špatná, deti nesympatické a melú samé zbytočné veci, takže po čase som to začal pretáč vpred a sledoval len to zaujímavé a to je celkom fajn.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

bezpochýb najlepší tohtoročný seriál. Tu nieje o čom. Ak keď sa im jeden diel úplne nevydaril a bol tam naozaj zbytočný, myslým že je to ešte lepšie ako prvá séria. Fakt super 10/10

Mečiar (2017)

Mečiar bol prvý najväčší hajzel na slovensku, tým druhým je jeho nástupca a úplne rovnaký človek fico. Myslým si, že by nebolo zlé zakázať voliť starým vypatlaným luďom, ktorý majú v hlave viac nasraté ako malé 5 ročné decko. Najhoršie sú na tom staré tetky, ktoré sú fakt obrazom dementnosti slovenskej zapredanej republiky. Čo sa týka filmu, tak to bol len obyčajný priemerný dokument, v ktorom sa človek nič novbé nedozvedel, ale na druhej strane je ťažké na slovensku natočiť čokolvek a tak pridám jednu hviezdu za strašne ťažké podmienky točiť. 7/10

Chůva na zabití (2017)

Neviem či sa mi to iba vidí, ale tá hlavná herečka sa strašne podobá na Mairgot Robiee. Niesú nejaká rodina?

To (2017)

Super remake. Určite to je lepšie, ako pôvodná verzia. Pripomínalo mi to trochu seriál Strangers things.

Mumie (2017)

Film bol strašne zlátaný a vôbec ma nebavil dej filmu. Dve hviezdy dávam len za tých prvých pár scén, ako napr. Rozhovor na babských záchodoch. Ináč nuda a pre Cruisa sa táto rola absolútne nehodí. V poslednej dobe si začínam myslieť, že im to vo filmovom priemysle pekne začína jeb...ť na hlavu. Vyzerá to, akoby im dochádzali herečky, čo aspon trochu vedia hrať a dá sa aj na ne pozerať. Všetky mi prídu ako strašne špatné, oproti herečkám napr. z pred 15. rokov. A nejde len o tento film , ale o skoro všetky nové filmy. Dnes ma aj poriadne nakrklo, keď som videl nového doctora so seríalu doctor who. Ako môžu z role, ktorú cez pätdesiat rokov hral vždy muž, spraviť ženu mi proste nejde do hlavy. S týmto mojim najoblúbenejším serialom som bohužial musel skončiť. Dúfam, že uvidím tento rok aspon jeden film, ktorému budem môcť dať bez výčitiek päť hviezd.