Captain America: Občanská válka (2016)

Podla mna druhá najlepšia marvelovka. Na prvom mieste u mňa Capitán amerika: zimný vojak 3. Avengers 4. Avengers age of ultron 5 Capitan amerika prvý avenger. 6. Iron men 3. 10/10

The Boy (2016)

V celom tomto filme sa v podstate nič nedeje. Je tu jediná lakačka a to keď sa hlavná hrdinka snaží naplašiť bábiku. Dosť veľa vecí tu nieje v poriadku a hlavne to, že vo filme sa nedeje nič. Síce som sa pár krát zasmial na retardovosti scenára, ale to je všetko. 1/10 Videné v kine

Bohové Egypta (2016)

Tento film ničím nenadchne ani ničím neurazí. Je to prepadákový tip novodobej kinematografie. Scenár nikde, herci nič moc, efektov na 3D je tam zopár dobrých. 5/10

Cabin Fever (2016)

strašne slabý film. Nič sa tu nedeje a je tu uplne retardovaný scenár, bez štipky nápadu 1/10

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Tento film ťažko hodnotiť. Na jednej strane je to pre fanúšikov pôvodnej série veľký sviatok, na druhej strane pre bežného diváka, ktorý sa nezobudí každý deň nad plagátom z hviezdnych vojen úplne bežný scifi pre fanklub a nič viac. Je to len obyčajná vykrádačka pôvodnej tirlógie. Do hlavnej úlohy sa mi vôbec nehodí ženská hlavná hrdinka a černoch.No a najlepší na tom je určite záporák, ktorý vyzerá ako z filmu Harry potter. Namiesto toho aby bol desivý a drsný, vyzerá, že by mu nalátal aj nasraný 15. ročný Somálec. Neviem, či sa to zdá len mne, ale abramsovy to veľmi nevyšlo. No uvidíme čo bude v pokračovaní. 5/10

Nebezpečné pokušení (2015)

Tento film je v podstate o ničom. Neviem ako som to dokázal, ale pozeral som to až do konca, lebo jeden kamoš vravel, že je to dobrý film. 1/10 je to totálna sračka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Les sebevrahů (2016)

Tento film si stačí pustiť od 60 minuty. Do vtedey sa vôbec nič nedeje a je to len nudná sračka. Potom to chytí nejaký dej a podeje sa tam zopár hororových záberov ale nieje to nič extra. 3/10

Deadpool (2016)

Film fakt dosť dobrý, vo svojom žánri určite top1. Videl som to práve v kine a môžem len odporučiť. 10/10

V objetí ďábla (2015)

film v pohode zvládol to čo ponúkal, ale videl som aj lepšie. 7/10

Brothers (2015)

Je to remake wariora a to je na tom samozrejme vidieť, ale snaha sa cení. Jeden z mála filmov z indie, na ktorý sa dá pozerať. Nieje to lepšie ako warior, ale aj tak sa na to pozrieť dá. 7/10