Birdman (2014)

takú blbosť som už dlho nevidel!! Vypol som to po dvatsiatich minútach , lebo som pri tom zaspával!!!

John Wick (2014)

konečne nejaký dobry akčný film. 10/10

REC 4: Apokalypsa (2014)

nakoniec za všetko môže len jeden košťák, ktorý akosi viac narástol. Kedze som vydrzal sa dívat az do konca sú to 4 hviezdy aj ked len slabsie. 7/10

Láska na vlásku (2014) odpad!

to je na mna privela! Väčší význam vidím, keby som sa tie skoro dve hodiny pozeral do steny, čo som v podstate aj robil 0/10. Slovenské filmy sú sračky skoro všetky.Nevieme na slovensku natočiť normálny film.

Hon na lišku (2014)

velmo slabí film od začiatku až do konca! Neodporúčam 2/10!!!!!!!!!

Původní (2013) (seriál) odpad!

Nechápem načo ešte natáčajú tieto hovadiny na to sa nedá pozerať 0/10

Úsvit planety opic (2014)

skvelá temná podívaná ! film byť super! Skvelý scenár! 3 film v tomto roku na ktorý sa dalo pozrieť. Dúfam že aj trojka bude pokračovať v tomto duch 10/10

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak nejako sa mi podarilo sledovať to až po tretiu sériu ale potom som už nechcel vidieť ani diel! Lebo to je totálna ale naozaj totálna blbosť 1 hviezdu dávam len za prvú sériu možno prvé tri časti a dúfam, že tento serial už nikdy nebudem musieť pozerať. Musím povedať, že fakt nechápem, ako táto totálna pičovina môže mať také hodnotenie. Poznám aspon 500 lepších filmov a seriálov ako je toto. 1/10