Mezi námi kluky (1981) odpad!

Předpokládám, že Arne Parduba (kamera) je pseudonym, protože by ho jeho skutečné jméno na titulcích takové mozkomorovny mohlo v budoucnu diskreditovat.

Sestra Amáta (1989) (TV film)

Na Brno dobrý. A Lakomý je za pět hvězd.

Inkognito (2021) (pořad)

Jak když se díváš z okna a nikdo nejde. Taková zbytečná vystýlka vysílacího času. Dřív na to stačily hrající si koťata, teď to ztěžka dává Bouček a další hned zapomenutelní.

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Když se spojí nescénárista, nerežisér a neherci, jde o totální zmar. Ještě, že je k dispozici dostatek kameramanů, osvětlovačů....

Plavecký mariáš (1952)

Jasně, že je to zasraná agitka. Ale je plná slunce, vody a ta vůně lesa a dřeva jsou i z filmu cítit.  Mám ten film docela rád i když se na něj podívám na tajňačku, aby se mi doma nesmáli :-p

Cesta do lesa (2012)

Festival "přeherectví", pitvoření a nepřesvědčivého herectví.

Evita Perónová (1981) (TV film) odpad!

Pojďme natočit nějakou rozvernou zpívánku o Evě Braunové.

Dva z jednoho města (1983) (pořad)

Bolševik nenáviděl člověka, tak mu do televize pouštěl tohle. Normalizační srágora, nicméně ve své době bavila (i když uznávám, že tehdejší laťka byla tak nízko, že jí lechtal zespoda pažit).

Noc s Andělem (1999) (pořad)

Nevím, jestli bych po letech dokázal absolvovat noční maratony. Ale tehdy to byl výjimečný pořad ve kterém se kladly ne tak běžné otázky, všechno bylo klidnější a i pomalejší než pořady Honzy Dědka a podobně.