Naked Attraction (2016) (pořad) odpad!

Teď už snad zbejvá jen seznamka /soutěž o to, kdo vysere hezčí hovno. Charakteristika v ČSFD : Soutěžní / Reality-TV / Romantický. Fakt jsem tam tu romantiku nějak nechytil.

Drsňák Dudley (1999)

Moje sedmiletá holka a dvanáctiletý syn se u toho řezali smíchy a tak nechápu tady ty kritické příspěvky: jde o rodinný film určený především dětem, které se u něj baví. Pokud DOSPĚLEJ ČLOVĚK kritizuje něco určeného dětem, měl by se spíš zamyslet nad sebou a ne nad tím filmem.

Obchodníci (2013) odpad!

Mám takovou teorii proč a jak vznikl tenhle film; tvůrce slíbil při rozlučce v mateřské školce, že jednou bude "ležižél" a až jednou bude velkej, tak natočí film a angažuje všechny spolužáky a kamarády z ulice. A pak mu to bylo blbý nesplnit slib a tak to nějak zlogistikoval a noc před natáčením na záchodě na obal od vlhčených ubrousků napsal scénář.

Tatra kolem světa 2 - Epizoda 1 (2020) (epizoda)

Jako když koukáte z okna a nikdo nejde. Nedává mi smysl, proč se musí každej výlet zfilmovat. Pokud je nějaká expedice něčím výjimečná, tak to pochopím, ale jet světem v Tatrovce s takovým zázemím a podporou vypadá v televizi méně zábavně, než rodinný výlet Škodou 100 do Bansin Ückeritz na polsko -německé hranici.

Darjeeling s ručením omezeným (2007)

Prvních několik minut Bill Murray v divoké honičce indického velkoměsta stíhá až na perón vlak. Běží...běží a už skoro dobíhá poslední vagón. A nestihne ho. Akční scéna vám po celý film utkví v hlavě a vy budete čekat, kdy se Murray ve filmu znovu objeví a přispěje k ději. Spojler: vlastně se neobjeví a nepřispěje. Anderson je génius.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Chce to bejt vtipný, ale tohle je fakt smutný. Milí umělci, je mi vás fakt líto, že abyste zaplatili složenky, musíte se plazit takhle při zemi.

Filatelistická historie (1978) (TV film)

Tato "komedie" rozhodně stojí za shlédnutí. Když už pro nic jiného tak proto, aby si člověk uvědomil, jak ohyzdné v té době byly ženy.