Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

Bylo by nefér hodnotit za mě, takže pět hvězd za mé nadšené děti, kterým je to určené především.

Kondor (2018) (seriál)

Naivní, nudné, přiblblé... Mělo se to jmenovat Sojka nebo Pěnkava a ne v názvu odkazovat na brilantní Tři dny Kondora. Dokoukal jsem osm dílů první série a zbytek nedokoukal ani v době nemoci, kdy jsem se ukrutně nudil a v tabletu jsem ke koukání měl jen tohle

Čekání na Patrika (1988)

Vůbec nechápu, jak většina z těch ochotníků (zejména naprosto tragická Pleštilová, Pomeje, Matásek...) získala po týhle hudlařině vůbec nějakou práci.

Život na zámku (1995) (seriál)

Dám tři hvězdy, ale ne že by to bylo za bůhvíjakou kvalitu, ale proto, že v konkurenci dalších pokusů o seriál ty ostatní vycházejí hůř.

Jezdci (1971)

Nemohl jsem odtrhnout oči; nádherná kamera, barbarské tradice a umanutej spratek v podání jako vždy skvělého Omara Sharifa. A ještě jedna věc by neměla zapadnout; je jedno, jestli se narodíte jako muž nebo žena, ale ne v Afghanistánu.

Volání divočiny (1966)

Ten film jsem miloval už jako dítě a zůstalo mi to. A teď to milujou i moje děti.

Uhorčík (2020) (seriál) odpad!

Že se ten tým, kterej v tom hraje a kterej to vytvořil, nestydí to natitulkovat skutečnejma jménama. Člověk žasne, kam může klesnout herec.