The Wall: Live in Berlin (1990) (koncert)

Jako fanoušek Pink Floyd, jako fanoušek Waterse i jako fanoušek i aktivní návštěvník velkých a povedených koncertů se na tento projekt mohu zpětně dívat snad trochu kriticky (kriticky snad i na dnes ne zcela pochopitelný, leč v té době snad i logický a ideální výběrů interpretů), ale na druhou stranu musím ocenit, že zeď padla tam kde skutečně pevně stála a padla. Zajímavostí jistě je, že se až dlouho po skončení koncertu mluvilo o tom, že Potsdamerské náměstí bylo z východní strany poddolované tunely a že se díky tíze téměř půl milionu diváků mohlo o koncertu psát i v jiných souvislostech.

Tintinova dobrodružství (2011)

Hrozně mě mrzí, že se tenhle film nenarodil v jinou dobu, možná by nebyl tak přehlížený. Navíc mám za to, že je i poměrně neprávem kritizovaný, protože je kritizovaný zejména dospělým divákem. Můj nyní pětiletý synek si projekci tohoto filmu žádá v cca týdenní frekvenci a tak (nejen za něj) uděluji pět hvězd, stejně jako je dám všem dílům Indiana Jonese nebo Zpátky do budoucnosti a spoustě dalších kravinek o které se Spielberg třeba jen otřel...

Pějme píseň dohola (1990)

Mám za to, že se jedná o jeden z nejkontroverznějších filmů, který se v hodnocení bezpochyby pohybuje mezi odpadem a pěti hvězdičkami. Ale já mám ten film fakt moc rád.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Páááááni... to by byl tak skvělej seriál nebýt upitvořeného a přehnaného Barneyho (Neil Patrick Harris).

Vlak do Hongkongu (1997)

Tento výtečný dokument jsem viděl několikrát a je pravda, že se mi tak nějak svíralo hrdlo a to ne překvapivě až při záběrech východně od Čech.

10 položek a méně (2006)

Dobrá...připouštím,...Opravdu se může jednat o slabší film... Ale jedna hvězdička za Paz Vega. Druhá za Freemana. Třetí za Gremlina (voni fakt existujou). Čtvrtá za muziku a za ten taneček na myčce. A pátá za to, že De Vito není práskač (přestože jeho filmová žena ano).