Bonnie a Clyde (1967)

Nesourodé, roztříštěné, naivní... Dialogy většinou blbé až ultrablbé.

Discopříběh 2 (1991)

David si s těma textama fakt asi vyvařil mozek... A nejkouzelnější je v anglický verzi.... :-) Hej déééééd..... :-p

Polednice (2016)

Aňu Geislerovou mám za nejlepší současnou českou herečku, nicméně do Polednice mi fakt nesedla. Ale přesto je pro mě film rozhodně pětihvězdičkovou záležitostí, a to nejen pro krásnou kameru a léto a vedro sálající snad z každého záběru na plátně.

Příjemce platí v dolarech (1982) (TV film)

Řekněme, že v plejádě přemrzlých srágor Evžena Sokolovského jde o jasnější chvilku. Nicméně jde pořád o totální srágoru.

Sedm statečných (1960)

Jako dítě jsem se na to musel dívat s dospělejma, protože nic lepšího tehdy nebylo. A teď se těším, až mi děti povyrostou a já se na to podívám s nima, protože toho moc, co by bylo o dost lepší, pořád moc není. Srdcovka i pro mě, kterej kovbojky bytostně nesnáší.

Nejvyšší soud (2016) (pořad) odpad!

Pořad, nazývejme ho pro svůj zřejmý záměr Polystyrén nebo Molitan, má zřejmě vyplnit čas mezi koukatelnými pořady. Pro tyto účely se dříve využíval koš plný hrajících si koťat. Je tristní, že angažmá několika "herců" a komparsu je zřejmě méně nákladnou záležitostí, než košík koťátek. Neuvěřitelné, že pro tento "záměr" získala produkce sice nevýznamného, přesto zřejmě opravdového herce Beneše.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Vybíjená (2015)

Hrozně jsem se na ten film těšil. Pustil jsem si ho ve vlaku a po více jak půl hodině zjistil, že se víc dívám z okna do krajiny než na obrazovku. Velké těšení vystřídalo obrovské zklamání!

Ztraceni v Mnichově (2015)

Zelenka umí točit hodně jiný filmy. Při projekci jsem měl pocit, že Zelenka sedí v režisérském křesle a potutelnej úsměv doprovází zdviženým prostředníčkem... Odpouštím i občasné Taclíkovo a Myšičkovo teatrální přehrání.