Podfu(c)k (2017) (seriál)

Od seriálu očekáváte, že vás děj vtáhne a vy si odpočinete od vlastních problémů. Co se seriálem, který to neumí a vy z děje utečete k vlastním myšlenkám?

Velká samota (1959)

Zajímavý a v době vzniku velmi odvážný pokus podívat se na padesátá léta a kolektivizaci kriticky, který skončil špatně (protože dobře).

Mamma Mia! (2008)

Když jsem k Mamma Mia! usedal tak jsem si vzpoměl na hlášku "Mamma Mia, Puclíku...to je ale smradu!". A vůbec jsem netušil, že podobný pocit budu mít z filmu samotného. Fakt se ta přemrzlá srágora nedá vyvětrat.

Městečko (2003) odpad!

V tomto díle se chtěl Jan Kraus zjevně vypsat ze všech svých bubáků aniž by si uvědomil, že největším bubákem je on sám. Krausovy mindráky obrazem.

Mongol - Čingischán (2007)

Vůbec nemám podobné eposy rád, ale od tohohle jsem nemohl odtrhnout oči.

Válka skladů v Kanadě (2013) (pořad)

Oproti americkému "otevírání kójí" značný sešup. Jedná se spíš o přehrabování smeťáků a tomu odpovídají i účinkující, kteří jsou stejně odpudiví a žalostní, jako jejich "práce".

Když rozvod, tak rozvod (1982)

Tak trochu ze slabšího soudku... A soudek je navíc plný křeče... Nicméně na tu dobu (resp.v té době) to bylo koukatelné. Dnes pouze jako vystýlka (časová výplň) v TV Nova nebo Barrandov.

Jan Hus (1954)

Řemeslně skvěle, nicméně agitka oslavující husitství patří do hodně hluboké studny.