Tchán (1979)

komedie to fakt není, spíš sonda do socialistické, oprýskané, plísněmi a dřevomorkou prolezlé vesnice.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Komentující tu řeší kdo z rodiny je debil. Myslím, že debil je celá ta rodina. Po "Mojseových" další dementní rodina, ze kterých vám bude fyzicky blbě. Vůbec nechápu, kde se na podobné formáty sháněj peníze, že se vždycky najdou.

Lotta a hledání lásky (2015) (TV film)

Standardní předobědová vystýlka času na důchodcovském kanále. Takže "dílo" nenadchne, ale ani nena.ere.

Michal David - žít tak, jak se má (2021) (TV film)

Přijde mi ubohý, že se tu objevili hodnocení "odpad" ještě před prezentací filmu. Asi by to chtělo dospět a přiznat, že i když (jako v mém případě) David není nic pro mě, existuje a film samotný je dobře zpracovaný. A i když jsem na jeho muziku alergický, prožil zajímavej život a rozhodně ho samotného nemám za odpad.

Stříbrná pila (1978) (seriál)

Vystýlka času. Neuvěřitelné, za co bolševici prohazovali oknem peníze.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Mně ta show ortodoxního monologisty Krause, který si zve hosty jen aby se sám mohl vypovídat, i když nemá co, a pak se ještě zasmát vlastnímu vtipu, fakt nesedí.

Uhorčík - Episode 12 (2020) (epizoda) odpad!

Fuj. Tvůrcům chybí sebekontrolní tlačítko, které se v určité fázi sepne a oni se sami ze sebe poblejou.

Letuška (2020) (seriál)

Moc se mluví, ale má to spád

Tajemná záře nad Pacifikem (1980)

Loztomiloučté, pitomoučké, ale prostě v žánru klasika s Douglasem a Sheenem. Nad děravým scénářem vítězí nostalgie.