Evita (1996)

Oliver Stone vystavěl pomník diktátorově ženě, pak už se lehce sklouzne k oslavě velkého vůdce velké Rusi.

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Asi bych byl příkřejší, ale na tu bídu, co se dnes točí je tohle fakt dobrý. I když ten Sokol v roli sexuálního nevyhraněnce... blitíčko :-/

O víle Arnoštce (2001) (TV film)

Další závodní kůň v studiových dostizích "vyděsme české děti".

Moji přátelé II (1982)

Tou formou filmu poskládanýho z gagů je to spíš takovej vypiplanější Kameňák, ale narozdíl od něj jsou Přátelé 2 nápaditější a míň otravní.

Poklad byzantského kupce (1966)

Na jednu stranu kvalitka (obsazení, kamera...), nicméně já tyhle upitvořený chacha hihi krimi komedie fakt nemusím. Je toho tam fakt moc.

Všechno, co mám rád (2017) (pořad) odpad!

Tohleto našlo nové dno absolutních sraček. Už jsem v hodnoceních pár "odpadů" udělil a po shlédnutí tohoto pořadu abych všechno překvalifikoval, protože takhle hluboko fakt nic nebylo. Za mě alespoň dvakrát odpad a na víko těžká cihla, aby už poklici nikdo neodklopil.

Šíleně bohatí Asiati (2018)

Film budí dojem, že je poskládenej z bez ladu a skladu posbíranejch a střiženejch prací grafiků a studentů filmové školy a teprve potom poskládanej díky scénáři toho, kdo jedinej zůstal v ročníku střízlivej (nemusí to dávat smysl, jen použij všechny záběry, aby někdo nebyl naprdnutej).

Rabaka (1989)

Sentiment, písničky za čtyři hvězdy, děj tam naštěstí nebyl žádnej, takže není co hodnotit :-p

Ubohý pan Kufalt (1981) (TV film)

Luďku Munzarovi jsem opravdu nikdy nepřišel na chuť, ale v tomhle je úplně úžasnej.

Džusový román (1984)

Asi nejpřesvědčivěji natočený socialistický realismus. Totální šeď, hnus a beznaděj z těch hoven vybřednout. Tohle by měli socani a bolševici pouštět před volbama a už si nikdy neškrtnou.