Jen počkej...! (1969) (seriál)

Holt Rusové se snaží vychovávat.

Divoký západ s Robertem Redfordem (2016) (seriál)

Pokud se člověk chce trochu orientovat v dějinách Spojených států, je tohle nenásilnej a příjemnej způsob, jak "chytit" nějaké informace. Seriál míří na divoký západ, ale zazní i spousta obecných informací o dané době.

Policajt ze školky (1990)

Viděl jsem Dvojku s Lundgrenem, takže jedničce musím zvednout hodnocení :-/

Policajt ze školky 2 (2016) odpad!

Najednou člověk zjistí, že Jednička není taková kravina. Zajímalo by mě myšlení tvůrců Dvojky; to jako že se sešli a řekli si "Jednička dobrá, ale my to vylepšíme!" ?

Draci v hrnci (2013) (pořad)

Musím změnit hodnocení, dřív to dětem sedělo, teď toho nového kluka nemůžou vystát. Text neříká, ale odzpívá. Fakt děs !!!

Brian Johnson: Rock na cestě (2017) (seriál)

Vzpomínání na starý časy. Je fajn, když klade otázky někdo z branže. Jsou jiné a člověk nemá pocit, že odpovědi slyšel milionkrát. Jak tazatel, tak i zpovídanej se dokážou líp otevřít.

Pašerák (2018)

Pindejte si tu jak chcete, ale pro mě, tedy pro člověka, který Eastwooda opravdu nemusí, jasných pět hvězd.

Milenci a vrazi (2004)

Horší než Páralovy knížky jsou filmy podle jeho předloh! Viktor Polesný... obrovské zklamání

Jak se zbavit celulitidy (2011) odpad!

Uznávám, že mé hodnocení není objektivní. Asi pětkrát jsem během filmu samovolně přepnul jinam, na jiný program. A pak zas zpátky. A asi dvacet minut před koncem jsem to definitivně vzdal a šel spát.