Oáza (1972)

Film není špatnej. Teda až na hudbu, kterou zřejmě sfoukl nějakej big band Cirkusu Humberto.

Bludiště (1997) (pořad)

Je neuvěřitelné, že se takový ichtyl, jakým je moderátor pořadu, uchytí takovou dobu.

Koptashow (2019) (pořad)

Sněženky nemám rád, Koptu naopak hodně. Ale tohle není RTO, takže volant tak pevně nesvírá.

Susedia (2006) (seriál) odpad!

U našich herců vždycky lituji, že takové osobnosti musí hrát v takových děsech jako Ulice, Ordinace a podobně. V případě seriálu Sousedé si prostě jen řeknu, že mizerní herci hrají ve srač.e, na jejíž výrobu bůhvíkde schrastili peníze

Rudý kapitán (2016)

Takhle posrat skvělou předlohu? Skvělá atmosféra, skvělá kamera a děj děravější než cedník. Možná si tvůrci přečetli knihu a pak už byli líní se podívat na sestříhanej film. Stuhr byl skvělej, ale chvílema byl jeho civilní projev tak prkennej, až přehrával. Viděl jsem a už se víckrát nepodívám.

Drsná Planina (1979)

Velmi podařený pokus zlidštit peklo. Rádoby drsní bachaři socialismu a pitvořící se diblíci koupající se, kdykoliv jsou k obědu knedlíky.

Dvacet tisíc mil pod mořem (1980) (TV film)

Když se na to (televizní inscenace s i na tehdejší dobu lacinými triky) člověk dívá, pochopí, proč tehdy byly dramatizace Werneovek oblíbenější v audioverzi. Navíc ta prkennost postav v kontrastu s živým "hahahaha" Jandákem mi fakt nesedí.