Co horšího se může stát? (2001)

Scénář je samá díra, jako by byl u psaní scénárista vyrušen, druhý den se k psaní vrátil a byl líný přečíst si o čem den předtím psal. A nebo jako kdyby se některé scény ztratily ve střižně. Přesto ne až tak pitomé.

Přísaha (2001)

Zkouknul jsem pár komentářů k filmu a ne Penn, Nicholson nebo Dürrenmatt, ale někteří diskutující by měli být podrobeni analýze a stanovení diagnózy.

Ztracená brána (2012) (seriál)

Jiří Strach se mohl oprostit od klišé a zažitých stereotypů, nicméně pořád jeho dílo ční vysoko -převysoko nad českou produkcí. Navíc se sešla opravdu nádherná sešlost herců a i přes to, že ho mám jinak rád, je Jiří Dvořák spolu s některými slabšími dialogy slabším článkem jinak povedené série.

Jak se kalila ocel (1942) odpad!

Jde o tupou a až děsivou agitku. Co na tom, že jde o řemeslně dobře zvládnutý film.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Jak když koukáš z okna a nikdo nejde.

Svéráz národního lovu (1995)

Ještě na základce jsme si s kamarádem řekli, že v posuzování čehokoliv ruského a sovětského nejsme objektivní a že si na papír napíšeme cokoliv, co se nám v Rusku nebo ruského líbí. Míru jsem neviděl desítky let a věřím, že i ten jeho list je čistoskvoucně prázdný.

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Zajímavé na tom seriálu je to, že tam zšedli i jinak skvělí herci. Jen ten Nedbal je pořád skvělý a sám to fakt nevytrhne.

Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Chmelu a Vondráčka mám moc rád a chtěl bych pochopit, čím na ně mířili, že se takové srač.e nevyhnuli.