Pravá a levá ruka ďábla (1970)

Sympatičtí burani. :-) Asi můj první snímek se Spencer - Hill dvojicí. Skvělý snímek. Vtipný. Pohodový. Nepříliš dlouhý, ani nepříliš krátký. Tomuhle říkám oddechová komedie! Hlavně Hillovi tento žánr neskutečně sedí, jeho grimasy musím ocenit (a oči).

Boot Hill (1969)

Ta temná náladu mi moc nesedí k Spencer - Hill, T. Hill je tu neobvykle vážný. Možná je to jen nezvyk :-) Celá dvojice je odsunuta spíše do pozadí a film jen dokresluje. Nebylo to špatné, ale ani typický, komediání spaghetti western Spencer/Hill. A také je to podivně krátké...

Trumfové eso (1968)

Trochu méně výrazná ústřední dvojice, což filmu kupodivu neškodí, naopak. Pro mě ale na stejné úrovni jako Bůh odpouští, já ne! Hodnocení zmíněného: Spencer - Hill. Komedie s nadsázkou, lhostejno k prostředí, ačkoliv western je celkem fajn. Vlastně si moc nepamatuji přesný děj, tuhle dvojku mám prostě ráda, vím, že se pobavím a že atmosféra je příjemná. Zápletky jejich filmů mi přijdou průměrné, ale solidně zpracované, nezklamou :-) // Tak jsem si uvědomila, že obličejové výrazy Terence Hilla skutečně zbožňuji. tenhle žánr mu prostě sedl, o tom žádná.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Žut (1964)

Mně se to celkem líbilo... Dokonce ani R. Battaglia mě tak nerozčiloval. L. Barker ještě nebyl tak, řekněme, vyždímaný, R. Wolter stále stejně roztomilý. Děj udržel mou pozornost. P. Brice mi nechyběl. Pohoda, akorát na 3* :-)

Poklad Aztéků (1965)

Tady se mi Lex Barker ale vůbec nelíbí... Ralf Wolf je tu ale super. Rik Battaglia, uf, nemám ho ráda. Je to slabé, efekty nedává smysl. Není to prostě ono. 2* zejména za Ralfa :-)

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Nestojí mi to ani za lepší popis. Snad to ale dobře ukazuje životní cestu Brice, resp její konec.

Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti (1968)

Ačkoliv "starý dobrý" Reinlovo zpracování, L. Barker a stále roztomilý R.Wolter... přesto z toho mám smíšené pocity. Trochu už mě tu omrzel Rik Battaglia jako hlavní záporák. I Karin Dor. A vlastně vůbec, z několika scén jsem měla pocit vynucenosti. Čemu se divit, nepříliš velký vývoj stále stených postav herce snad ani nebaví. Rutina možná. Na druhou stranu, po těch paskvilech napravení chuti. 3* budou dostačující.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966) odpad!

Osobně tohle ani nemohu považovat za regulérní Mayovku. Až mě bolí zuby z toho, jak na tenhle scénaristicky pomrvený film zneužili i L. Barkera. Snad více odfláknuté, než-li od Vohrera. Dlouho jsem přemýšela, zda dát alespoň jednu hvězdu (za Lexe Barkera), ale sakra... Ne. Ne, ani jedna, z respektu k předchozím zpracováním.