Rosamunde Pilcher - Cesta za štěstím (2011) (epizoda)

Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné.

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Jedničku jsem ohodnotila docela dobře. Dvojka není nic nového, ne pro mě. Nicméně teens to baví, sledovat takovéhle jednoduché, lehkovážné a hloupoučké pseudo-životy. Neřekla bych, že je to horší, než první díl. Jen je to pro mě otravnější. Taková zhudobněná telenovela pro nástileté. Tedy, pro teen 3,5*, pro mě 1*, objektivní kompromis dává za 2*.

Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Je to disneyovka. Cílená na teens. Nemám ve svém věku právo to kdovíjak hanit. Je to chytlavé (a chytilo se to, že?), dostatečně pitomé a primitivní, jednoduchý vzorec chování pro postavy i děj, trapný teen humor, hodně barev (čím víc tím asi líp)... A je to muzikál, co víc bych měla chtít od filmu pro náctileté děti? :-) Za teen 4*, za mě 2*, objektivně za 3*

McLeodovy dcery (2001) (seriál)

Nejde mi do hlavy, proč mají nejnudnější a nejstupidnější seriály tolik dílů... Ach jo, tohle není tak moc špatné, jenomže ty rádoby příběhy jsou tak primitivní a okoukané, že jediná zajímavá věc je, když se jim do těch telenovelových linií vloží kráva na útěku.

Oranges (2004)

Milý příběh outsidera, co nikdy nebyl políben. A nesmím zapomenout na pomeranče :-) Poklidná atmosféra, neuspěchaná. 3,5*

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Úžasný seriál. Úvodní titulky u obou řad jsou famózní, strašidelné, děsivé, takové jaké mají být. Hudba je skvělá. První řada: Mohlo by se říct tuctový nápad, ale ne. Je výborně zpracovaný. Skvělé drama, občas kapka skutečně dobrého černého humoru, takového, co vás sice nerozesměje nahlas, ale naladí na správnou vlnu. Není to nechutné, ani nudné. Řekla bych mysteriózní, psychologické. Och, miluju psycholické thrillery! Nejoblíbenejší postavou je tu samozřejmě Tate. Even Peters ho tu hraje velmi dobře. Uvěřitelně, až z toho jde mráz po zádech. Frances Conroy je tu skvělá a Taissa Farmiga. Velkou hvězdou je ale Jessica Lange. Nebyla sympatická, ale věřila jsem ji všechno. To, jak zvládla svoji postavu, bylo výborné. Děj nebyl příliš předvídatelný a některé věci mě skutečně překvapili. Úplný konec nebyl tak bezchybný, ale i přesto! 4,5* Druhá řada: Úvodní titulky jsou skutečně děsivé. Začátek příběhu byl pomalejší, ale pak se to rozběhlo! Mohlo by se zdát a ano, obač se zdálo, že je toho moc, moc linií, ale celkový dojem je pořád skvělý. Proč ne, nakonec, předpokládejme, že kde je ďábel, tam se to bude podobnými věcmi hemžit. Obdivuju opět Jessicu Lange, je úžasná. Také Frances Conroy byla výborná. A musím říct, že Zachary Quinto mě překvapil, jeho postavu jsem mu věřila, děsil, jak měl. Rozhodně lepší než v první řadě (tam mi přišel až roztomilý, což možná měl...) Rozuzlení bylo dobré. Vlastně v tom byla jakási nepředvídatelná předvídatelnost. Velmi silný dojem, velmi dobré herecké výkony, velmi dobrý výprava. 5*

Jak funguje vesmír (2010) (seriál)

Vizuálně krásné. Informace srozumitelně, svěže podané. Dabing tu vyjímečně dobře sedí a celých 40minut sedím a kochám se. Samozřejěm tam jsou i všeobecně známé věci, ale všechno je tak hezky, laicky vysvětlené, díky tomu to nevyvolává dojem nedosažitelného, ale pěkně pomalu nabaluje znalosti a necíte se přehlceni. Dokreslující hudba je příjemná.

Mise na Měsíc 3D (2005)

Viděno se školou jako teens a zážitek to byl skvělý. Co se samotného snímku týče, ten mě tehdy až tolik nebavil. Příliš nových znalostní nepřinesl, ačkoliv to nebylo podáno nudnou formou, ale co se týče vizulní stránky to bylo ve 3D famózní. První 3D film. Na určité chvíle nikdy nezapomenu. Ne, nebylo to tak špatné. Naopak. Film jsem si užila, obraz jsem si užila, ten prožitek jsem si vychutnala.

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

OMG, to bylo talk-show? Do teď jsem byla přesvědčená, že politická vsuvka, kde bylo úkolem trvdě napadat. Žádný vtip. Jakože mi je ironie a cynismus vlastní, ale tohle bylo tvrdé. A ještě to její šišlání. A zjevný nezájem. Matka si to pouštěla, protože se jí zalíbili útoky na politiku, bohužel jsem bývala často při tom. Paní profesorku, jak si nechávala říkat, nemusím...

Mr. GS (2008) (pořad)

Trochu nepovedené, ale co čekat s genzerem a Suchánkem? Jsou mistry trapného humoru, pokud je nikdo nevede správným směrem a talk-show má humor jemný, spíše důvtip. Hvězdu dávám za chudáka Koptu.