Konspirační teorie s Jesse Venturou (2009) (seriál) odpad!

Mne sa páči ako každý nemusí byť bakalárom architektúry ani vedec ani hovno, aby vedel 9/11 je podvod. Mne stačí elementárna logika, aby som vedel, že keď do mrakodrapu narazí lietadlo a poškodí statiku, tak nakoniec tie tony železa a betónu zletia dolu gravitačnou silou presne tak ako sa to stalo. Shooty mal minule perfektnú karikatúru k rozmáhajúcej sa konšpiračnej posadnutosti. Ide o to, že ľudia dospeli do štádia, že si myslia, že všetko čo podajú oficiálne miesta, alebo štandardné média je klamstvo. Prepis Shootyho karikatúry - Pár sedí za stolom a chlapík vraví dievčinke - Povedz mi čo dávajú v správach a ja ti poviem ako je to v skutočnosti.

Amazonka (1999) (seriál)

Na tú dobu to bol peckový seriál. Malo to také tajomno, uprostred to mierne strácalo dych ale na záver keď C Thomas Howell našiel Bibliu a začal to kosiť AKčkom malo to šmrnc. "Tu sú vaše stratené slová" :D

Kolonie (2013)

Myslím, že scénarista býva na Hawaii a sneh videl jedine v telke, pretože mu ušla pre film veľmi podstatná vec. Keď už jedného dňa začalo snežiť a už neprestalo, tak prečo do pekla je všade tak málo snehu? A hlavne, za noc v helikoptére by napadlo slušných tridsať čísel minimálne a zahladil by ich stopy, takže banda kanibalov by ich nemala ako vystopovať a celé ohrozenie by tým pádom vlastne nebolo :D

Policajt v Beverly Hills (1984)

Jednoznačne najlepší film Eddie Murphyho. Neprekonateľné hlášky, jedna za druhou, pre mňa kultový film - hlavne s pôvodným VHS dabingom - väčšinu dialógov viem naspamäť :D

Na život a na smrt (2013)

Trochu rozdiel oproti knihe - hlavne druhá polovica. Kto čítal tak vie, kto nie tak odporúčam, mnohé veci dajú väčší zmysel. Kvôli zdramatizovaniu chápem, ale inak to už nebolo tak, ako sa to naozaj stalo. Fotografie použité na záver boli silné kafe, reval som ako malé dieťa. 4* dávam len kvôli odklonu od knihy/skutočnosti - inak by to bolo za 5*

Riddick: Kronika temna (2004)

Film založený na tom, že Vin Diesel beží a plášť za ním plápolá. Jednotka mala atmosféru, dvojka mala ohúriť príbehom, ale...je to taká kravina, že som to dopozeral len vďaka tomu, že som si pri tom začal večeru. Od "odpadu" to zachránila naozaj len scéna ako beží pred "zeleným plátnom"

Jeepers Creepers (2001)

Úvod filmu a budovanie atmosféry bolo zvládnuté na päť hviezd. Už dávno som sa tak v kine nebál. Ale ako napísali mnohí predo mnou, akonáhle sa ukázalo čoho sa to vlastne máme báť, tak to išlo celé do hája. Preto tri z piatich aj keď lepšie tri.

Lanaři (1994)

Film mojej basketbalovej puberty :D

Včelka Mája (2012) (seriál)

Moja štvorročná dcéra sa nevie vynadívať, a popravde nerozumie tomu negativizmu. Všetci akoby boli nakazení dákou v tomto prípade zbytočnou nostalgiou. Tie príbehy sú vtipné, kratšie, čo ocení každý rodič ktorý nechce aby jeho dieťa presedelo hodiny pri bedni a graficky veľmi pekné. Na rozdiel od väčšiny hodnotiteľov máme skoro každý deň miesto večerníčka starú, alebo novú Máju, takže môžem porovnávať. Nová Mája si zaslúži lepšie hodnotenie.