Howl (2015)

kua! Tak to solidne zacalo a nakonec se to promenilo v takovou nehoraznou kravinu,dokoukal jsem to jen skrz zvedavost jak to dopadne.. hvezda za par momentu..

Lída Baarová (2016)

Podle hodnoceni jsem cekal nehoraznou sracku,ale nakonec dalo se na to koukat,sice mistama pritazene za vlasy ale vcelku v pohode film :)

Já, pomsta (2016)

Jako cekal jsem pruser podle hodnoceni,ale nakonec se z toho vyvinula prijemna akcni oddechovka i kdyz zpocatku jsem moc Travoltovi neveril,kor kdyz jsem videl jak vypada :)) Film rychle odsypa,ma to spad,Travoltuv kolega je spravne cool,za me tri hvezdy a pul :)

Naše krev je Sparta (2014) (TV film)

luxusni dokument :) ,,Ve Sparte muze hrat jen malokdo,na tu Spartu musite mit,,

Predátor 2 (1990)

Je to změna oproti jedničce,ale za to zde má Predátor více možností :)) Scéna v metru nezapomenutelná :) ,,To je vono,pojd si pro to,, :)

Nelítostný souboj (1995)

Naprosto kultovní filmskvělý příběh,excelentní výkony hvězd a ten závěr a ta hudba do toho,ještě po skončení filmu jsem si vychutnával titulky opařený v křesle....k tomu finále,pokaždé uroním jednu slzu a to jsem chlap :) Chtělo by to znovu do kin! :) PS:,,Já ti říkal že se nevrátím,,

Druhá míza (2015)

Prijemny oddechovy filmik ve kterem si odehraje svuj standart Alik Pacino,akorat me mrzi,ze to uteklo tak nejak vse rychle...Rozhodoval jsem se mezi tremi a ctyrmi hvezdami,ale nakonec ve filmu jsem nenasel nejakou velkou dojemnou scenu nebo okamzik,ktery by me strhl ze zidle,ocekaval jsem,jestli nahodou Alik ve filmu nakonec nezemre,pac to ma celkem ve zvyku :D no jak jsem rekl,film neurazil,Al si odehral svoje a ja si vyplnil nedelni odpoledne :)