Mistři hazardu (2005)

Tak to byla bomba :D sice druha pulka filmu trosku pokulhavala,ale i tak je to dost solidni snimek,kde ,,prdele,, litaj skoro v kazde vete :D

Drsňák (1998)

nic svetoborneho,ale na zabaveni se na vecer to stacilo :) Baldwin mi prisel cely film jakoby porad sjety,ten jeho vyraz v obliceji :D

3:10 Vlak do Yumy (2007)

K filmu jsem pristupoval s neutralnim nazorem,necekal jsem nic extra,avsak jsem byl v prubehu prijemne prekvapen,sledoval jsem veskere deni kolem,konec sic trochu prehnany ale kazdopadne jak se zachoval Crowe,tak si u me splhnul tak,ze jsem skoro upustil slzu..za me 4 ****

Den patriotů (2016)

Za cele dve hodiny pro me tam bylo malo akci,jako chapu ze to bylo podle skutecnosti a ze nemohlo se tam hodinu strilet,ale nenaplnilo to moje ocekavani,napeti a vztah k postavam ale jsem mel rozhodne lepsi a intenzivnejsi nez u Deepwateru :) PS:prestrelku mezi poldama a grazlama co byla v Heat uz asik nikdo neprekona :)

Voják 4: Pohyblivý terč (2015)

Kurva me se to libilo :) Mam rad takove strilecky,kde sice logika a dej mistama vazne,ale co se tyce akci,skvele se na to diva :))

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Bohuzel jsem podle hodnoceni a komentaru cekal neco vice..film se tahnul,vetsi akce byla az na konci,tri hvezdy za oba hlavni herce,zahrali to skvele :)

Sindibádova dobrodružství (1996) (seriál)

Nemuzu inak nez za 5* :) Sice dneska uz to pusobi lacine a mistama smesne,ale na tom jsem stravil detstvi,vzdy na Nove 14 30 v tydnu a ty vikendy prozite na chate s partou stejnych nadsencu a pobihani po lese s klackem jako mec a hrani si na Sindibada uz mi nikdo neveme :) krasna nostalgie :)

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Paneboze kdo tohle moh natocit...vetsina postav mi lezla krkem,skoro jsem na film nedokoukal,z filmu cisi amaterismus takovym stylem ze i ja se svou partou z airsoftu bychom natocili lepsi strilecku...dve hvezdy za par zajimavych scen..Proste neuveritelna debilita..Puvodni film z 84' taky neni zadny hit,ale je stokrat lepe natoceny..

Deepwater Horizon: Moře v plamenech (2016)

Asik jsem cekal neco vice,mozna jsem se spatne orientoval,protoze film hlavne tedy ta zajimavejsi cast je v noci,tudyz mi mozna uniklo spoustu informaci..mozna jsem chtel po svem oblibenci Markym Markovi neco vic,mozna film ma zdlouhavely uvod a cast,kde se pomalu ale jiste k ,,necemu,, chysta..Mozna..tomu filmu neco chybi.. Dlouho jsem se na film tesil a cekal,kdy ho budu moci zkouknout a vysledek je takovy,ze stacilo jedno vzhlednuti a vim,ze ve me temer nic nezanechal a vracet se k nemu nebudu..PS: To modleni na konci,to jsem se musel bohuzel zasmat a cekal jsem kdy Marky vstane a zacne zpivat ,,I want see more happy people,,..... Ostatne uzivatel Wacoslav1 to uplne presne tu vystihnul ,)

Hon na myš (1997)

Prvni film na kterem jsme byli se skolou v kine :) Tenkrat bych tomu rupnul za pet hvezd,vcera jsem to omrknul znovu a to nadseni nejak uz se vytratilo avsak stale se jedna o zabavnou komedii ac mistama prehnanou :))