Rudý kapitán (2016)

Ve filmu jsem se ztracel,nekdy jsem nevedel o co prave jde..cili dve hvezdy za dobre vykresleni 90 let :)

Anthropoid (2016)

Stale sedim zaryty v kresle a z tv jede hudba ze zaverecnych titulku a nevim co k tomuto filmu rict..do pulky filmu jsem si rikal,covece,tohle bude asik takova slabota,nic se nedeje,sice nejake napeti lze citit ve vzduchu ale neco tomu chybi...a co chybelo? HLAVNE zhruba 40 minut do konce :) Nastala pak spravna filmova rezba,kdy jsem cucel s otevrenou pusou a skoro nedychal,pri atentatu jakobych tam byl s nima,prestrelka v kostele skvele natocena :)A to jsem si rikal,ze zrejme nenajdu film kdy zaverecna pulhodinka prekryje celej film a uplne ho cely protoci v hodnoceni,tady jsem ho prave nasel.. pro me lepsi nez cesky Atentat..

Hardcore Henry (2015)

Za zacatku to vypadalo solidne,dobry napad...ale nejak od pulky uz ta neprehlednost akci a deje me zacala stvati a zaslo to takovym zpusobem az tak daleko,ze me na konci filmu rozbolela hlava...volim mezi dve az tri hvezdy ale spise za ty dve,bohuzel..

Děda je lotr (2016)

Pro nekoho mozna misty az nevhodny a nechutny humor a navic kdo ma Roberta De Nira zaskatulkovaneho jako mafiana,herce vaznych roli atd atd tak po pravu muze byt zdesen,k cemu se na stare kolena v tomto filmu odhodlal,ale me to vubec nevadi :)) bavil jsem se kralovsky,i kdyz ze zacatku jsem tomu moc sanci nedaval :)) idealni na nedelni vecer,dokonce ani Efron mi nejak tu nevadil...

Temný rytíř (2008)

Jako jo,par opravdu zajimavych a vybornych scen by se tu naslo,ale preci jen jsem cekal neco vice a mam takovy pocit ze jsem se i chvilema ve filmu ztracel v deji a nevedel kde kdo a jak :))

Invaze (2002) (TV film)

Necekal jsem nic extra,ze zacatku to i dokonce vypadalo slibne ale ke konci to zeslablo,ale kdyz to vemu,u filmu jsem se nenudil :)

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

tak to me pobavilo :D ,,On se normalne rozbehnul a skocil do drticky,, :D :D chtelo by to dvojku 8)

Ve jménu krve (2016)

Mel stale dokazuje,ze by mel narazit na nejakou velkou roli,proto prosim...Natoc konecne tu Lethal Weapon 5 :)) a nyni k filmu :) Film se vyvijel dobre,dcerka chvilema sice lezla na nervy ale pak uz me to nejak nevadilo,spise jsem se zafixoval na Mela,pravda je,ze akci ve filmu je strasne malo a to me mrzi,protoze jsem cekal,jak se Mel predvede,zaverecna akce je fajna ale kratka,takze davam za tri *** Necekal jsem nic extra a to se me o i dostalo,takze takova vecerni jednohubka :)

Pryč od pece (2013)

Opět jsem dal na celkem vysoké hodnocení a opět jsem zklamaný...slabota,film skoro bez akcí,pár soubojů a to ještě strašně natočené,čekal jsem tedy aspon nějaký zajímavý konec který by mě nakopnul a já tomu dal aspon tři hvězdy,ale to se taky nestalo.....už se nedivím,že jsem u filmu dvakrát usnul