Pár správných chlapů (1992)

Vydarené, herecké výkony vynikajúce. Atmosféra a prostredie v ktorom sa to všetko odohráva je zaujímavé. Vydržala som pri tomto filme až do samučkého záveru v napätí a očakávaní vyvrcholenia.

Pařba ve Vegas (2009)

Čo je toto za nárez? Mala som čo robiť,aby som nepraskla od smiechu. Toto sa fakt podarilo, tak absurdné situácie a tak skvelý herecký koncert v podaní štyroch hlavných hrdinov ma úplne dostal. Už dávno ma žiadna komédia nedostala do kolien. Tejto štvorici sa podarilo maximálne. Skvelé.

Netvor (2011)

Nenáročná rozprávka zasadená do súčasnosti. Veľmi jemné až naivné spracovanie, ale prečo nie? Nejde o excelentné filmové predstavenie,ale bolo to celkom príjemné pozeranie, párkrát som sa aj zasmiala.

Kde je Fred? (2006)

Voľba ústrednej zápletky filmu nie je najšťastnejšou, môže vyvolať dojem znevažovania osôb so zdravotným znevýhodnením. Tomuto sa celkom vo filme vyhli. Aspoň som nepostrehla žiadny prejav zosmiešňovania. Je to pohodová komédia, na ktorej sa dá zasmiať, s vytušiteľným koncom.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Kedy sa toto skončí? Kedy prestanú televízie mrhať čas, peniaze a neviem čo ešte, aby otravovali divákov podobnými programami pod úroveň.

Televízne noviny (1996) (pořad)

Som hlboko sklamaná s úrovňou, akú predvádza spravodajská relácia tejto stanice. Prejav niektorých predovšetkým ženských moderátoriek je vysoko nestráviteľný. Kedysi boli tieto správy na vyššej úrovni.

Nezapomeň na mě (2010)

Zaujímavý film s prekvapivým zavŕšením, bez sladidiel, dynamický. Pattinson dokázal, že je hercom, táto postava sa mu vydarila.

Vysloužilí lvi (2003)

Skvelý pohodový film, herecky výborne obsadený. Príbehy z Afriky pôsobia síce naivne až komicky, ale filmu neublížia. Koniec pôsobí na mňa ako snaha narýchlo ukončiť celý príbeh.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Toto je jeden z filmov, ktorý diváka priklincuje pred telku, napínavý, akčný, prekvapivý. Skvelé herecké výkony.

Někdo to rád horké (1959)

Skvelý film, poteší po stránke hereckých výkonov, upúta príbehom i spracovaním a v neposlednom rade pobaví. Vynikajúca zmes kriminálnej zápletky, humorných situácií a aj romantických okamihov. Jack Lemmon dal svojej postave skvelý roztomilý a zábavný výraz.