Horizont události (1997)

Za slušný námět (loď s revolučním pohonem) hodnocení nahoru, za nacamranost (am. herecký standard), klišovitost (černoch jako šéf, ...), konečnou formu příběhu/scénáře (mnoho myšlenkových zkratů, hodný náš vesmír a zlý sousední, ...) a technické (procházky po vzduchoprázdnu) ústřely hodnocení dolů. Po 50 minutách sem začal sledovat hodinky - díky dojmu vykrádání Vetřelce sem se začal nudit.

Procesí k panence (1961) odpad!

Musím se omluvit, že sem toho viděl jen 10 minut, ale nevěřím, že bych dal lepší hodnocení. Tohle že natočil V. Jasný?!!! Tvůrce Rodáků?!!! Takovou zoufalou, křečovitou, komouškou sračku?!!!!! Jaký je smysl tohoto filmu??? Za takové zoufalosti se jiným režisérům strhávaj hodnocení. Možná má tento film větší hodnotu, než sem v něm nalezl já, ale soráč květináč, prohrabávat se hromadou komoušáren, abych se dobral několika pozitiv z povinnosti natočeného filmu, pro mě nemá smysl. Jediným vysvětlením by mohlo být natočení Rodáků jako omluvy.

Ďáblova lest (2009) (seriál)

Taková nezávazná pohádka s pár oslákama. První 2 díly byly lepší, ale ten poslední takovej odfláklej. Takže průměr **. Ten satan na pohřebáku byl hloupej frk.

Gorodok (1993) (seriál)

Slabé, snad pro našince nepochopitelné. Ale ruskou mentalitu vystihuje.

Hlubina (2002)

Tak napětí tam bezesporu je, to je asi ta nejlepší stránka filmu. Hodnocení sem snížil za nacamraný amíky na začátku a hromadu technickejch hovadin.

Buenos Aires 1977 (2006)

Jako součást naučné okružní jízdy po diktaturách světa cenné. Natočeno bez zbytečného přikrášlování. Nepříjemnej a dobrej film. 3,5*

Poslední plavky (2008)

Taky sem to čekal horší, ale odpad si to nezaslouží. Je to sice už od podstaty hovadina (a na nic jiného si to narozdíl od jiných filmů nehraje), ale svoje nápady a frky to obsahuje. Sumce považuju za lehkou nadsázku, konec je opravdu přepálenej, naštěstí to na něm nestojí. Osobně mi délka nevadí, nenudil sem se. Originalita se tomu taky upřít nedá. 1 a půl *. Dobrý komentář: Madlene.

Horší než smrt (2007)

Na anglický humor trošku umělá a malinko předvídatelná, ale jinak milá komedie, která pobaví.

Letečtí stíhači v boji (2006) (seriál) odpad!

Zoufalý proamerickopropagandistický pseudodokument s téměř nulovou informační hodnotou. Emeričani sou ty nejlepší borci, kápa, mača, frajeři, drtiči, sekáči, pardi, mezitímco ti ostatní sou obyčejný blbý, vymazaný, uchcíplý, hloupý, prehistorický komoušský debilové, který si nezasloužijou nic než chcípnout. Tu chybu, že sem si k tomu sedl, sem udělal jen jednou! Rozebírat vulgárnost provedení některých animací, jednostrannost ap. nemá smysl.