Comeback (2008) (seriál)

Seriál trpí nerozhodností, zda je jeho cílem slušná, ale nenáročná zábava, či zda je myšlen jako novácká zábava, díky čemuž se v něm střídají docela podařené a neotřelé frky s frky primitivními. Naštěstí ty lepší převažují, ale i tak to na 3 hvězdy nestačí. P.S.: Dejdarův Ozzák je velice vydařený metloš, do Dejdara bych to nikdy neřek. Doplnění 23.4.2009: Mezitímco díl Berňák byl díky (pro mě novému objevu) Norbertu Lichému výborný díl, včerejší Narozeniny byla primitivní, novácká zábava a bezkonkurenčně zatím nejhorší díl.

Fimfárum 2 (2006)

Pro mě s Fimfárem 1 asi to nejlepší, co se tu od plyšáku udělalo, natož v animovaném filmu, kde dnes konkurence není. Jednotlivé příběhy jsou tak nacpané dobrými nápady, že by vystačily samostatně jako krátkometrážní, takže jako celek je film skoro nestravitelný, ale nepovažuju to za chybu, spíš za důkaz síly jednotlivých částí.

Šílení (2005)

Oproti předchozímu úděsnému Otesánku je toto příjemná změna, kde Švankmajer ubral samoúčelných triků a přidal příběh a pochmurno. Liška a Tříska se konečně dostali ze svých stereotypů.

Ronin (1998)

Uffff! Přiblblý, naivní káčko. Nedokoukal sem.

Závada Blair Witch (2000) (TV film)

Dokoukal sem to, ale na konci filmu sem byl od pasu dolů užranej!!! Nudou! :D

Karu Süda - Medvědí srdce (2001)

Jako neználka severské mystiky mně chvilku trvalo, než mi to docvaklo, ale pak to byl zajímavý, exotický a originální (a hlavně nekomerční!!!) příběh. V podstatě to vystihl Crocuta.

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

Až takovej kýč bych od Jeuneta nečekal. :( I když Francouzi k tomu mají sklon obecně.

Kes (1969)

Film o otřesných sociálních poměrech části tehdejší Británie, ve kterých vyrůstá malý školák. Nestrojený, syrový obraz.

Knight Rider (1982) (seriál)

Žrali sme to tehdá snad všichni... Ale když se na to dneska člověk koukne, zjistí, že je to primitivností a naivitou narvaný.