Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Ale,ale!! Jdu si sem takhle hodit hodnocení za MIB4 a s hrůzou zjišťuju, že už vůbec nevím, o čem to bylo!? Je to zhruba 14 dní, co jsem ho viděla. Tak to asi o něčem svědčí. Tak se tu podle galerie trochu zorientuju a budu muset , chca nechca, dát za 2*. A to tuhle "sérii" mám celkem v oblibě a Hemswortha hltám pohledem. Buď na mě leze Alzheimer a nebo .....?

Mr. Robot - Série 1 (2015) (série)

Jinde to začíná a jinde končí. První dva díly par exellence a udržet si tuhle rovinu, dám zfleku 100%. Pak ale jsem si v mnoha věcech připomněla Klub rváčů. Anarchie, psychózy.... Nevadí mi to, ten film miluju, ale tím pádem série nedosáhla toho šokantního efektu, jak asi chtěla. Protože už to tady, ehm....bylo. Místo rvaček tu máme kompy. Jenže co už vymýšlet? Docela to chápu a tak nejsem ani naštvaná, ale ani v extázi. Možná časem všechno dozraje. Ale Rami Malek je výborná volba ( jak se to píše? Muck?! :* ) Edit: Po dokoukání všech čtyř sérií musím konstatovat, že se jedná o absolutní scénaristický skvost a neokoukané téma, navzdory počátečním rozpakům! Kompaktnost seriálu je neuvěřitelná. Emocionální dopad neskutečný. Celek si zaslouží 200%, nádhera.

Aquaman (2018)

Dvě! A to se obávám, že jsem ještě nadhodnotila! Vůbec mě to nebavilo, vlastně se mi to ani nelíbilo. Hned na začátku mě odradila vyžehlená Kidman a pak už se to vezlo. Takže sem šla radši sama žehlit a stihla jsem ještě vyluxovat, uvařit a roztřídit fusekle a tímto se omlouvám všem Marvel filmům, že jsem je kdy tak pomluvila. Jason Momoa je sice pěknej samec, ale herecké prkénko, jako většina zdejšího ansáblu. Splácanina na 140 minut, kruté!

Black Panther (2018)

Jubilejní stý komentář, to si musím dát záležet. Napadlo mě třeba: Na kukukandu na Wakandu, nebo tak něco. Necháme blbostí..... Postavy jsou propracované, motivace postav uvěřitelné, celkem příjemná pohádka v krásném obalu. Ale nějak mě nedokázala zaujmout, držet u obrazovky. V podstatě zbytečná. Trochu nechápu casting, který obsadí do role agenta CIA hobita !? A příšerně animovaný nosorožce, který byli stejně k ničemu. Snědý telíčka hlavních hrdinů moc hezký, kluci posilovali, tak aspoň něco.

Mumie (2017)

Ajajaj, tak to se nepovedlo. Tom Cruise má svoje léta slávy za sebou, značně se nám již opotřeboval a zbotoxoval. Russel Crowe měl hloupou roli a taky zklamal. Tak trochu z prstu vycucaná zápletka s koncem dost nesmyslným....a po několikáté omílané téma zombíci-mumíci. Vlastně se mi líbila jen Sofia Boutella, když byla šťavnatá a nemumifikovaná.

Assassin’s Creed (2016)

Film stál víceméně za prd. Možná to taky bylo tím, že jsem nějakým omylem měla verzi bez titulků u španělsky mluvících sekvencí :D Asi to nebylo tak důležité, neboť jsem pochopila i tak. Moc fajn hudební podkres. Ale Fassbendera v podvlíkačkách jsem si nemohla nechat ujít, pastva pro oči! Hmmm.

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Má to atmosféru, má to industriální náboj, má to styl a hlavně to má Colina FRAJERA.

Temný případ - Série 1 (2014) (série)

Výborná gradace. První tři,čtyři díly sem nijak ohromená nebyla. A pak najednou: Bomba! Zhuštěná atmosféra, nadupaná hudba (úvodní titule nevyjímaje), voodoo, husí kůže, odpor skrz naskrz, bezchybní McConaughey a Harrelson. Tak strašně přejete těm pedofilním hajzlům, aby skončili v pekle!! Bylo mi fakt zle....a pak se mi o tom ještě zdálo.