Náhradníci (2009)

B.W. slušnej. Nějak mi přijde, že rolí pro něj je čím dál tím méně, resp. že mu nikdo nechce nabídnout něco pořádnýho. Každopádně role dobrejch poldů on umí a de facto táhne celej film. Ten kdo viděl Já,robot.. Já,legenda.. Minority report.. už to tady bylo zmiňováno.. v tomto snímku naleznete spousty inspirace a reminiscencí na tyto filmíky. Celkově, docela slušná podívaná, s vizionářským podtextem.

Superstar (1999) odpad!

Co to bylo?? To nebyla ani komedie, natož něco vtipnýho! Opět.. Za tohle by měli lidem v kině i u TV obrazovek platit!!

Životní zkouška (2000)

Jako námět a nápad dobrý, akorát tomu něco chybělo.. Něco, za co bych chtěl dát i o hvězdu navíc..

Serenity (2005)

Naprostá skvělá dobrodružná sci-fi! Mne to přišlo jako slušněj mix filmů Ztraceni ve vesmíru, Star wars a Star trek :-) Napínavé až dokonce, jen jsem se celej film těšil, kdy už River začne nějaký telepatický či dokonce snad telekinetický kousky.. a vono nic.. Jen superbojovnice, a jen 2x ve filmu. Škoda. Tahle postava zůstala celý film plytká a nerozpracovaná.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Bohužel.. první, ale úplně první série, ještě byla koukatelná.. hlavně to bylo něco "novýho" a v práci, jsme se o každém díle s chutí pobavili.. :-) Jelikož pracuji ve zdravotnictví, tak samozřejmě, víme "jak to doopravdy je". Ale s postupem času to ztratilo "šťávu" a nynější vysílaná OvRZ2 už jen paběrkuje na tom, co nastavil tento seriál v minulosti.

Přešlapy (2009) (seriál)

1/10/09 - Po odvysílání dvou či tří dílů, hodnotím zatím celkem kladně! Zasmál jsem se, má to nadhled a hlavně uvěřitelné, srozumitelné a současné dialogy a situace! Snad se to nepokazí a nestane se z toho další VKV či OvRZ vymejvárna..

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Přiznám se, že když před lety, začal tenhle seriál na TV Nova, sledoval jsem, a líbilo se :-) Nicméně, s přibývajícími díly, zápletkami... začal děj otupovat, a stala se z toho jakási estráda pro Chucka N. Bez nápadu, bez nadhledu..

Krvavý sport (1988)

Věcička, ze které jsem byl v pubertě úplně unešen. JCVD naprosto úžasnej. Samozřejmě s odstupem času a s počtem shlédnutých jiných, kvalitnějších snímků musím přehodnotit, podobně jako většina zde.

Dvojí hra (2009)

Takovej cross-over Dannyho parťáků, Michaela Claytona, Zbožňuju trable a pár dalších filmů. Pravdou řečeno, jsem se v rámci zápletky snažil chytit, ale pravdou je, že k závěru jsem se fakt nechytal, navíc mne docela dost mátly ty flashbacky, jakoby na vysvětlenou. A na to, jak moc to bylo zapletený, tak k závěru tempo filmu moc nestoupalo. Naopak, drželo stejnou linii zhruba od půlky. A čekal jsem více šokující ukončení, nikoli ten udyndanej patetickej konec v hotelové hale s šampaňským v ruce.