Temný rytíř povstal (2012)

Jednoznacne dustojne pokracovani,a castacne uzavreni cele filmove sagy v podani Christophera Nolana. Mne to rozhodne bavilo. Slozita zapletka, pád hlavniho hrdiny az na dno, a samozrejme jeho zaverecny vzestup, se zaverecnou pripravou na eventuelni dalsi dil.. A predevsim, zejmena v prostredni casti, ta syrovost, hrubost, nasili, realita, brutalita.. Kdyz vybouchly podzemni bomby v Gothamu, a cele mesto si de facto prevzal lid.. mrazilo mne v zadech, jak hustá byla atmosféra.. Tohle nebyl a neni film pro deti. Tohle je skvele natocena drsna pohadka pro dospele. Christian podal standartni vykon. Mne ve sve roli prekvapila Anne, ktere prekvapive sedela.

Amazing Spider-Man (2012)

Rozhodně mistrnej blockbuster, ktery je sice remakem.. ale mne bavil daleko vice, nez puvodni verse s Maguirem a Kirsten. Nejen v ramci obsazeni hercu, ale celkove kvuli atmosfere. I diky tomu, ze se tvurci nedrzeli tolik puvodni komiskove predlohy. Treba se dockame i pokracovani, a ja bych byl docela rad :-)

Iron Sky (2012) odpad!

Sorry, ale vetsi pseudoakcni scifi sracku sem uz dlouho nevidel! Sorry, ale tohle bylo moc. Ani sci-fi. Zase utkvela americka zapskla schizofrenie, ze je chce znicit tajna NAZI organizace. Kdyz to neni USSR, tak je to prevtelenej Hitler. Nic.. v pulce filmu sem vypnul. Tohle je mega super shit! Diky bohu ze sem na to nesel do kina!

Jump street 21 (2012)

Tri hvezdy davam jen za slusne osazeni, jinak by to byly hvezdy dve. U mne to nefungovalo ani jako komedie, ani jako krimi, natož jako akcni film. Sorry.. ale za tohle se musi Johny Depp otacet v noci v posteli s brutalnima nocnima murama! Silenej paskvil, silenej pribeh.. chvilema jsem si pripadal, ze spise koukam na dalsi pokracovani Scarie movie v akcnim stylu.. :-/

REC 3: Počátek (2012)

Ja jsem se na to pokračování fakt těšil. A dokonce jsem i tušil, že do toho zapletou nějakou biblickou tematiku. Padlí andělé atd. Ale takhle..?Tímto způsobem? To mne tedy velmi zklamalo. Hned jak jsem zahlédl na amaterske kamere zaber na pokousanou ruku strejdy, bylo jasne, co se bude dit. A taky ze jo! Takze se ptam, jaka vlastne genesis to byla? Strejda prisel pokousanej odkud? Proc? Od koho? A proc byly zabery podobne probihajici infekce i v televizi? Kde to sakra teda zacalo a proc? Jen tak? Nejak se mi tam zacaly kopit pribehove nelogicnosti.. No a následně následoval exploit, lavinovité šíření nákazy.. a ten konec? Ten taky nic nenapovedel..Jen patetické "paci,paci" dvou zombíků. No a?

Vždycky zvítězit (1980)

CE ve sve standartni roli, kdyz na to jeste mel. Ta syrovost a ten nadhled, a orangutan... Jednoznacne ;; 4 hvezdy!!

Jsem číslo čtyři (2011)

Slušná akční podívaná, která má potenciál i na pokračování, které bych klidně uvítal. Story celkem jasná, postavy nám všem velmi rychle osvětlí "vo co gou". Podle mého názoru tento film měl bavit, ve stylu akční scifi, zasazené do současnosti, na pozadí boje dobra proti zlu. A to myslím splnil na velmi dobré úrovni.

Bakugan (2007) (seriál)

Mne ten serial nahodou docela oslovil. Vyrostl jsem na anime/manga serialech jako Saber rider and the star sheriffs, Songoko, Pokemon.. atd atd. Tohle je samozrejme v ramci zanru docela horsi vecicka.. ale presto stale zachovane atributy slusneho kresleneho serialu pro deti. Nevidim nic na tom, ze by mel nejak poskodit jejich psych.vyvoj.

Glee (2009) (seriál)

Nejúžasnější směsice humoru, hudby, poučení, nadhledu, positivní energie, chutě do života a zábavy a originality v každé následující epizodě, s jakou jsem se už dlouho v podobném seriálu nesetkal. Mělo to šťávu. Nechybělo dojetí. Silné příběhy. Detailní propracování vnitřního světa postav. Mělo to "koule". Strašně moc jsem si užil první sérii a nemohl se dočkat, kdy budu mít pohromadě sérii druhou. A jak moc bych si přál, aby pokračoval tento seriál třetím rokem.. maturitní ročník.. WoW! Snad se dočkáme Glee season 03 ;-)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Já jsem zklamán :-( Ale jako dost. Protože samozřejmě celá sága nějak musí skončit, a že to nemůže být furt akce akce akce. Ale tohle byla vyloženě nuda přátelé. Klidné pasáže, střídaly ještě klidnější. A když už se to trochu rozjelo, tak to nějak pořádně nemělo šťávu, prostě divný. Jakoby režisér neuměl pořádně každou scénu vyždímat. Jsem samozřejmě zvědavý, jak dopadne druhá část, ale v té první se mohli tvůrčí tým nevytáhnul. Snad to nebude zas takhle unylé.