Sekta (1991)

O třídu lepší horor než SVATYNĚ. Je zde sousta velice pěkně natočených "psycho záběrů" a Herbert Lom v roli hnusného dědka exceluje. Inteligentní horor, u kterého se dá opravdu bát.

Slimáci (1988) odpad!

Blízký příbuzný DOUPĚTE BÍLÉHO ČERVA, jen o maličko debilnější. Můj kamarád to okomentoval slovy: "Hudba, obraz i zápletky jako z Nemocince na kraji města." Zlatá Nemocince. Odporný film (myslím provedením i obsahovou stránkou; efekty byly vskutku z doby kamenné), který ještě podtrhl simultánní VHS dabing Pavla Nového. Opravdu skvělý kus pro labužníky!

Doupě bílého červa (1988) odpad!

Snad už jen pseudohoror SLIMÁCI může být horší. Toto je jeden z mála filmů, které jsem nedokázal dokoukat do konce. Perverzní orgie se špičatými nástavci mě odeslaly zvracet.

Dívka Georgy (1966)

Chytrá černobílá komedie o ošklivém kačátku s chlapeckým jménem. Mám rád Jamese Masona a jeho výkon mě ani tentokrát nezklamal. Avšak Lynn Redgraveová v roli dobrotivého Metráčka je nepřekonatelná. A hezký zadek Alana Batese taky stojí za to.

Zkurvená nuda (1997)

HLÁŠKA: "Proboha, tady je to zapařený jako v podpaží! Jak sis to v tý spše dlouho dělal?! Když si s ním budeš tak moc hrát mladý muži, tak ti zcvrkne a upadne!" No a o tomhle je vlastně celý film.

S ženami pod kůží (1989)

Smutný, televizně působící film. Místy je dost zbytečně doslovný. Co mě na něm ale opravdu štve je to, že se v podstatě nedočkáme žádné závěrečné katarze. Rozhodně jeden z Edwardsových horších filmů.

Vášnivá Lola (1998) odpad!

Pan Brass tímto filmem dokázal, že už docela silně přesluhuje. Je to vážně humus.

Šťastné dny (2002)

Hluboký film o ničem. Režisér se snaží divákovi vsugerovat, že svět je plný více či méně uchýlných podivínů, kteří se mátožně pohybují v bizarních proštředích a řeší nesmrtelnost chrousta. Vskutku hloubka!

Šakal (1997)

Hnus, který má s původním filmem hodně málo společného a s knihou už vůbec nic. Eleganci, lehkost a dobrý nápad tu budete hledat zbytečně.

Červi (1976)

Nádherná ukázka "zvířecího" hororu sedmdesátých let. Děj je pochopitelně značně vetchý a triky v té době už taky existovaly lepší. Čiší z něj však opravdové zapálení a radost z filmařiny. Ty gumové masožravé žížaly jsou prostě k pomilování. Scéna s červíky na loďce je dokonalá. Velice seriózně natočená blbost, které nemohu dát míň než 4*.