• Thriller

Úniková místnost (2017)

Wtf... To zas byla zábava. Se Saw se to absolutně nedá srovnat.

Happy Hunting (2017)

On se z toho klubal docela dobrý film (a dobrý znamená 3), jenže ten konec to shodil jak nejvíc to snad bylo možné. Následující může obsahovat spoiler: Don byl frajer, ale já stejně fandila celou dobu našemu Warrenovi. (Wall je opravdu kus).

Haunt (2013) odpad!

Bože, to zas byla prvotřídní sračka. No ok, viděla jsem kupu mnohem horších filmů, ale stejně tady ten odpad dám, protože jsem měla náladu prorazit monitor pěstí. Ta píča v hlavní roli mě srala celých 80 minut a doufala jsem, že jí někdo rozmaže ksicht sekerou, ale marně. Puklo mi srdce.

Keep Watching (2016)

Ten konec, ten nebyl nutný. A oni to ví, že nebyl nutný. A stejně ho tam dali. No tak, přestaňte mě už dnes nasírat. Bella, na to, že je to (bohužel) disney hvězda, je dost dobrá herečka, a uvítala jsem ji vidět v hororu. Aspoň něco. P.S. Kill or be killed - to měl být jako Undertale easter egg, nebo co?

White Settlers (2014)

H o m e i n v a s i o n. Ne příliš poutavý děj, takový už strašně moc odrbaný, ale konec skvělý. Když Secueastrados mohlo dostat 3*, tohle jednoznačně minimálně taky.

Uneseni (2010)

Do pí*i, teď mě to nechte co nejlépe vysvětlit. Dám sem ty 3*, bo to byl můj kurevsky oblíbený home invasion a NEBYL až tak špatnej, ALE: 1. Kdo kurva rozdělí obraz filmu na půlky? 2. Kdo se kurva netrefí ze dvou metrů pistolou do cíle? 3. Kdo kurva udělá takovýhle konec? Snad jeden z nejtrapnějších konců, co jsem kdy viděla, naprosto dementní, že mám z toho újmu. + dodávám, že zmatenost a demence těch slavných lupičů byla nezkrotná, kor když ještě jeden z nich byl "hodnej". No, jsem nasraná slušně, ale stejně mě pořád bije do očí ten "home invasion" tag. P.S. Je to dost podobný Teroru (2011), kterej byl nejspíš natočenej podle tohohle, nebo já už fakt nevím.

Funny Games USA (2007)

Mě se to upřímně tolik nelíbilo... Čekala jsem od toho mnohem víc. Nejvíc mě asi nasralo to, jak postavy promlouvaly k nám a jak tam došlo k přetočení děje zpět. To beru fakt jako naprostou demenci. Docela velké zklamání, ale Naomi Watts mě potěší vždy.

V pasti (2016)

Nějak často teď peru těch pět hvězd... Ale což, když si to film zaslouží. Tenhle byl super, i konec se mi líbil.

V pasti (2005)

Neslušně řečeno, sračka zkurvená.