• Thriller

Vraždící loutka (2008) odpad!

- SPOILER + EXTRÉMNĚ SPROSTÁ SLOVA + Kurva co to bylo? Tohle má být horor? Co to bylo za píču v hlavní roli? Co to bylo za píčovinu?! Díky bože, že chcípla na konci._.

Psycho (1960)

No ne, já nemám slov, někdo jako Hitchcock se už jen tak nenajde a jak se zpětně dívám na jeho natočené filmy a hodnocení, nemám slov ještě víc. Někdo tak geniální se už nejspíš neobjeví nikdy a je velká škoda, že už tady není. Dnešní "horory" by potřebovaly inspiraci přesně někoho takového. Film Psycho, jenž je hororem, nebyl sice nijak brutální nebo strašidelný, ale fakt je, že to bylo totální PSYCHO. Něco takového jsem už dlouho neviděla a lituju toho, že jsem se tomu tak dlouho vyhýbala. Film neobsahuje litry krve, duchy ani lekačky, ovšem ta tísnivá atmosféra vám nedovolí jen tak film vypnout. 5/ hvězdičku dám, možná nedám, a pokud ne, tak to nejspíš bude jen kvůli nepříjemným herečkám. A pokud dám, tak to rozhodně bude + pro herce Perkinse!

Smrtící spojení (2007)

Bylo mi jasný, že se to nevyrovná japonským hororům, ale nebylo to nijak zlé. Teda až na tu s prominutím čubku v hlavní roli...Smrt dvou psů, random nabourávání aut... !!!BACHA SPOILER!!! Bylo mi nějak jasné, že to nemůže být ta Pim, ta byla v mládí vždycky hodná a ta druhá byla taková péjča. Naprosto jasný.

Nenarozený (2007)

"Jsem mučitel třinácté úrovně pekla." Tahle věta byla z celého filmu absolutně nejlepší, nebylo to zase tak špatné, ale když to zpětně přemítám, nebylo to ani dobré. A ten konec do hajzlu, do hajzlu, do hajzlu! Mohli to dokončit trochu víc pochopitelněji.

Bez úniku (2008) odpad!

Fuj, stačil jen začátek asi do prvních 10ti minut a vypínám. Děs.

Moje krev (2009) odpad!

Čupka v hlavní roli, super, škoda, že jsem radši neusla, držela jsem oči otevřené jen v domnění, že se tam objeví něco zajímavého, napínavého, lekačka, cokoliv co k HORORU patří... Ale neee, to vůbec. Myslím, že jsem dávno mohla zavřít oči. "Psychologický horor navazuje na klasické snímky tohoto žánru jako je Mlčení jehňátek nebo Misery nechce zemřít." xDDDDDDDDD to prosím vás opravdu ne.

See No Evil 2 (2014)

Wooow, ale co zase ten konec? To mi nějak nedává smysl, tenhle vrah je snad nesmrtelný a jak se dostal do toho auta by mě taky zajímalo. Jinak (y)! Hlavně to prostředí bylo super!

Grizzly Park (2008)

Musím se přiznat že jsem zcela nepochopila ten konec, a taky musím přiznat, že hudba ve filmu byla odporná a taky ještě, že na můj vkus tam bylo strašně málo krve. Ale jinak (y) !