• Thriller

May (2002) odpad!

Tell me. What the fuck was that?

Černí baroni (1992)

"Majore, mám horečku. Horečku 38 stupňů." "38 stupňů?" "Ano, majore." "Já som raz mal na frontě aj 27 stupňů..." - tenhle ten film je nenahraditelný z díl československých režisérů.

Kingdom Come (2014)

Yo. Ale děláte si prdel s tím koncem, ne?

Temné patro (2008) odpad!

Proč do téhle posrané sračky museli nacpat dokonalou metalovou skupinu jako jsou Lordi. Proč, ProČ, PROČ?!

Welp (2014)

Hej, nevím jestli jsem to zcela pochopila, což je u mě běžně normální, ale bylo to vážně, vážně až nečekaně dobré. A vzhledem k tomu, že mám přezívku Kai... No teda:-D to už asi vím, co sem. A abych se vyjádřila k filmu obecně: Na 4* to určitě je, ale zajímalo by mě, kam se poděl Drais, ten roztomilý brýlatý klučina. A jestli Kai byl pořád jen Kai nebo se potom stal novým Kaiem !SPOILER! Sam... Za mě 4* a doporučuju!

Vražedný dech (2012) odpad!

Wtf tohle fakt... Nebyla to až taková sračka jako Camp Dread a tak podobně, ale pořád to nebylo ani na tu 1*.

Cesta (2012)

Ehm no. Film dobrý, ale tak těžký na pochopení, že jsem to asi zcela úplně nepochopila. Jen tak decentně.

Pojďte si hrát (2012)

Omluvte mou řeč, ale - Kurva, co ten pojebaný konec?! To snad nemůžete myslet vážně. To ani náhodou, fuj!