• Thriller

Extraterrestrial (2014)

Když se dívám na nějaký film, během toho si uvědomím jestli chci Happy end, nebo ne. U tohohle filmu jsem spíš doufala, že skončí dobře. No vlastně skončil, kdyby nebylo armády. 4* za dobrý námět a taky za to, že jsem zjistila, že i horory s alieny můžou být dobrý.

Odpočívadlo (2006)

Dala bych i 5*, kdyby nebylo DEBILITY hlavní hrdinky. Místy jsem se musela až smát logice. Film hodně dobrý, až nadprůměrný, ale takové nervy jsem u filmu neměla dlouho. No, někdy fakt platí, že kdyby mě poslouchali, žili by.

Plivu na váš hrob 2 (2013) odpad!

Oproti jedničce s prominutím naprosté ho*no. Dlouho jsem přemýšlela, za co bych měla vlastně dát vůbec nějakou hvězdičku. Nic jsem nenašla, takže je z toho odpad. A to já dávám fakt málokdy. Rozhodně je lepší film Savaged (2013) a nebo první díl I spit on your grave.

Tajemství rodinného sídla (2008) (TV film)

Právě jsem se přesvědčila, že se asi častěji budu dívat na filmy s obsahem, které mě zaujmou a nebudu se dívat na to, jaké mají hodnocení. Protože tenhle film, se strašně nízkým hodnocením se mi neskutečně zalíbil, a dokonce k němu sedí o konec takový, jaký je. Záleží podle čeho hodnotí jiní, ale já jsem u tohohle určitě za 5*.

Na půl cesty (2005)

Skoro po celý film jsem nechápala o co jde. Viděla jsem to už jednou, ale až teď jsem se podívala na celý film i s koncem. Bylo to celkem nudné, ale ke konci už se to dalo, na 3* to určitě je, protože tomu HODNĚ přidal konec. Za ten 2* navíc.