• Thriller

Tunel smrti (2005)

Jelikož miluju sanatorium v Kentucky, tak tenhle film byl pro mě svatý. Žádný jiný horor s tím sanatoriem není. Místy jsem to nepochopila, ale i tak to stálo za to. A ještě podle skutečnosti, to tomu přidalo na 4*. Někde musím zjistit co se tam doopravdy stalo a jestli to film vystihl. A blonďatná bohatá kráva si svoji cenu odnesla taky, takže dvojnásobná radost. x)

Lžeš, zemřeš (2012) odpad!

Pane bože no to snad už není možný. Co za neskutečné sračky, nazývané HOROR, se to točí? Samé nevděčné krávy, dě*ky, neskutečně debilní a nesmyslné kecy, věci... A ještě happyendy? To není pravda, já chci sledovat HORORY a né nějaký romatnický drámo, s dě*kou v hlavní roli a tím vším co tam bylo... Já bych s ní po tom všem fakt nezůstala... Nic než odpad tohleto. ODPAD! A ještě víc než odpad!

Zjevení (2012)

Bože můj. To už fakt snad není pravda. Narušená uřvaná kráva, duch nebyl vidět snad ani jednou, ničeho se tam nedalo bát a ke konci to nešlo ani pochopit. A tak si vlastně říkám... Proč jsem nedala odpad!? Jo! Už vím, za ten konec, že to ta namyšlená kravča odnesla taky.

Babadook (2014)

Panebože, no to snad ne. Praštěná vypatlaná kráva a dítě s ADHD... Dítě bylo roztomilé, pěkné, ale ta matka, ten děj, ten scénář, smrt psa... Celé to bylo úplně o hovně.

Obecná škola (1991)

Stejně je nejlepší Rosenheim... x) xD

Oni (2008)

Uživatel Bestlama to totálně vystihl. Jeden z mojich nejoblíbenějších hororů. Miluju, když se můžu u hororu bát, ale moc často se mi to právě nestává. Jenže tady, jsem se klepala snad do posledních minut. Ty masky byly příšerné (v dobrém slova smyslu!) A bylo to celé neskutečné! Koho by nezamrazil fakt, že je to podle skutečnosti? x)

Nezvaná (2009)

Neskutečné! Tohle mě bavilo tak neskutečně moc, že lituju, že to netrvá dýl, nebo to nemá druhý díl. Nejspíš se na to budu muset podívat znovu. A ta pointa, ten konec! Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděla!

Odpočívadlo 2: Neohlížej se (2008)

No tak v tomhle vyplynulo na povrch plno věcí, na které jsem v jedničce nenašla odpoveď. Původně jsem chtěla dát odpadové hodnocení, ale když jsem na konci zjistila, že ta americká děv*a je mrtvá...To mě značně potěšilo x). A můj oblíbenec ve žluté dodávce samozřejmně na hodnocení ještě přidal.

Dům tisíce mrtvol (2003) odpad!

Roba Zombieho miluju, ale tohle bylo do háje příšerný. Robe, jak si po výborném Halloweenu mohl vymyslet tohle? Nebavilo mě to tak, že jsem to v pulce vypla a radši se dívala na televizi. Dokoukala jsem to druhý den, a ani jsem nemusela, byla to blbost od začátku do konce.

Co všechno věděla Maisie (2012)

Nemám ráda Julienne Moore, to za prvé. Zadruhé, nemělo to konec, vůbec jsem nevěděla jak to teda asi skončilo. Ta holčička byla nádherná a hrála výborně celou dobu, a já, kdybych byla na jejím místě, tak rozhodně nezůstanu s tou matkou, její chováni bylo naprosto příšerné. Radši, kdyby to nešlo jinak, zůstanu s tím otcem. Nejlepší by ale bylo, kdyby ji vychovávali Margo a Lincoln společně. Což z konce nejspíš neplyne. No, 3* a víc nic...